"Zawsze warto" odcinek 8. Ada w sądzie! Wybuchnie awantura? [CO SIĘ WYDARZY]

W 8. odcinku "Zawsze warto" odbędzie się pierwsza rozprawa Ady w sądzie. Dziewczyna jak zawsze może liczyć na Marka, który jest nie tylko jej prawnikiem ale i przyjacielem. Niestety nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Ada, zirytowana pytaniami sędziny, nie będzie potrafiła opanować swoich emocji. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Zawsze warto" odcinek 8. w środę, 23.10.2019 o godz. 21:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Ada (Julia Wieniawa) bardzo chce raz na zawsze odciąć się od przeszłości i zacząć wszystko od nowa. Postanowiła skończyć z prostytucją, znalazła nową uczciwą pracę. Nadeszła także pora na zamknięcie spraw z przeszłości – mąż i ojciec jej dziecka zostawił ją z ogromnymi długami i zniknął...

Aśka chce zabrać Antka do Brukseli. Rafał straci syna?Zobacz więcej

Na szczęście w tej walce nie jest sama – zawsze może liczyć na wsparcie Marka (Jacek Knap). W 8. odcinku "Zawsze warto" Adę czeka pierwsza rozprawa w sądzie. Niestety w pewnym momencie emocje wezmą górę: - No i co wysoki sądzie?! Tak trudno jest zrozumieć, że wtedy się miało klapki na oczach? Ok, mogłam pomyśleć. Wiadomo, ale wydawało mi się, że ktoś, kto mówi mi, że mnie kocha, to dba o mnie i o moje dziecko! Ale oczywiście najłatwiej sobie siedzieć za takim stołem i krytykować! – wykrzyczy wyraźnie zdenerwowana Ada.

Jak zareaguje na to sędzia? Czy Markowi uda się uspokoić Adę? Zobaczcie przedpremierowo fragment 8. odcinka "Zawsze warto"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×