"Zawsze warto" odcinek 9. Dorota ukrywa się u Marty. Zdecyduje się na rozwód? [CO SIĘ WYDARZY]

W 9. odcinku "Zawsze warto" Dorota i jej dzieci znajdą schronienie w domu Marty. Zimna będzie mogła też liczyć na pomoc prawną. Czy za radą mecenas Kuleszy zdecyduje się na rozwód? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Zawsze warto" odcinek 9. w środę, 30.10.2019 o godz. 21:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Dorota (Katarzyna Zielińska) po ucieczce od Łukasza (Paweł Ławrynowicz) znalazła schronienie w domu Marty (Weronika Rosati). Prawniczka przygarnęła wystraszoną kobietę i jej dzieci. Zimna będzie mogła liczyć nie tylko na dach nad głową, ale i pomoc w rozwiązaniu sytuacji z mężem...

Marek grozi Wardeckiemu! Uratuje Adę od swojego byłego teścia? Dorota wróci do Łukasza?Zobacz więcej

W 9. odcinku "Zawsze warto" Marta udzieli Dorocie profesjonalnej pomocy prawnej. Doradzi kobiecie by złożyć wniosek o sądowy zakaz zbliżania się Łukasz do rodziny, eksmisję mężczyzny z domu, a także założenie Niebieskiej Karty. Według prawniczki najważniejsze będzie zabezpieczenie alimentów, a dopiero później rozwód. Gdy padnie słowo "rozwód" Dorota będzie mieć wątpliwości:
- Daj mi chwilę czasu, to wszystko dzieje się tak szybko.
- Dorota, przecież mówiłaś, że od dawna macie problemy, że on cały czas ci robi awantury. Nie liczy się w ogóle z twoim zdaniem, że nie wolno ci pracować. Zastanów się.
- Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Mam to wszystko przed oczami. On był naprawdę dobrym ojcem, kocha dzieci.

Łukasz postanowi walczyć o rodzinę. Czy kobieta złoży pozew o rozwód? A może da mężowi kolejną szansę? O tym przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×