"Zawsze warto" odcinek 9. Łukasz nie podda się bez walki. Czy uda mu się odzyskać rodzinę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 9. odcinku serialu "Zawsze warto" Łukasz postanowi zawalczyć o swoją rodzinę. Mężczyzna pojawi się pod szkołą dzieci i przeprosi za swoje zachowanie. Czy dostanie kolejną szansę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Zawsze warto" odcinek 9. w środę, 30.10.2019 o godz. 21:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Po brutalnym incydencie z udziałem starszej córki Majki (Gabriela Świerczyńska), Dorota (Katarzyna Zielińska) zabrała dzieci i wyprowadziła się z domu. Zatrzymała się u Marty (Weronika Rosati), aby zastanowić się, jak rozwiązać tę trudną sytuację.

Dorota ukrywa się u Marty. Zdecyduje się na rozwód? Zobacz więcej

W 9. odcinku "Zawsze warto" Marta poradzi Dorocie jakie kroki prawne powinna podjąć, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i dzieciom. Gdy padnie słowo "rozwód" Zimna będzie mieć poważne wątpliwości. Następnego dnia sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. Gdy Dorota odprowadzi dzieci na lekcje, przed szkołą będzie czekać na nich Łukasz (Paweł Ławrynowicz), który postanowi zawalczyć o rodzinę. Zapewni, że zrozumiał swój błąd, bardzo tęskni za bliskimi, kocha ich i chce, by wrócili do domu. Próbuje przekupić nawet dzieci, proponując im wyjście na basen i do kina.

Czy rodzina da mu kolejną szansę? Zobaczcie przedpremierową scenę z 9. odcinka "Zawsze warto"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×