"Zawsze warto" odcinek 9. Marek grozi Wardeckiemu! Uratuje Adę od swojego byłego teścia? Dorota wróci do Łukasza?

W 9. odcinku "Zawsze warto" Marek konfrontuje się ze swoim byłym teściem. Czy Wardecki się przestraszy i odpuści Adzie? Łukasz prosi Dorotę, żeby wróciła z dziećmi do domu. Sprawdź, co się wydarzy w 9. odcinku "Zawsze warto".

Multimedia

"Zawsze warto" odcinek 9. w środę, 30.10.2019 o godz. 21:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Dorota (Katarzyna Zielińska) razem z dziećmi przyjechała do Marty (Weronika Rosati), bo nie miała gdzie się podziać po tym, jak uciekła z domu od Łukasza (Paweł Ławrynowicz). Prawniczka pod swój dach przyjęła już Adę (Julia Wieniawa) na prośbę Marka (Jacek Knap), więc w domu robi się gwarno.

Marek odkrywa prawdę o byłym teściu, a Dorota i Ada wprowadzają się do MartyZobacz więcej

W 9. odcinku "Zawsze warto" Marek kontaktuje się z Adą i mówi, że mogla go uprzedzić, co jest na nagraniu, które mu powierzyła. Dziewczyna tłumaczy się niesprzyjającymi okolicznościami. Prawnik postanawia działać, uratować Adę i jednocześnie zemścić się na byłym teściu.

Marek idzie do kancelarii Wardeckiego (Mariusz Bonaszewski) i pokazuje mu nagranie, które wręczyła mu Ada. Ojciec Marty początkowo nic sobie z tego nie robi, ale Marek wytacza kolejne działa i daje mu do podpisania porozumienie. Grozi także ujawnieniem nagrania w środowisku prawniczym. Marek dzwoni też do Marty i prosi, żeby jak najszybciej rozstała się zawodowo z ojcem.

Dorota w drodze do pracy spotyka Łukasza. Mężczyzna prosi, żeby żona wróciła do domu. Mówi, że bardzo żałuje. Dorota prosi Martę o pomoc prawniczą w rozwiązaniu sytuacji z Łukaszem. Kiedy jednak pada słowo "rozwód", nie jest przekonana... Czy kobieta kolejny raz wybaczy mężowi?

Ada w sądzie! Wybuchnie awantura?Zobacz więcej

Łukasz przysyła Majce nagranie, w którym początkowo przeprasza córkę, jednak za chwilę zaczyna oskarżać dziewczynkę o wszystko. Przerażona nastolatka idzie do matki i pokazuje jej to nagranie. To motywuje Dorotę do dalszych działań rozwodowych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Super serial

  26.10.2019 19:55
 • Julaa (gość)

  Ten serial to hit. Od 5lat nie oglądam telewizji, a to jest jedyny powód dla którego włączam tv

  25.10.2019 11:34
 • Julaa (gość)

  Ten serial to hit. Od 5lat nie oglądam telewizji, a to jest jedyny powód dla którego włączam tv

  25.10.2019 11:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×