"Zawsze warto". Polsat potwierdza: Nie będzie 3. sezonu serialu! Fani oburzeni: "Nie róbcie nam tego"

"Zawsze warto" - nie będzie 3. sezonu serialu. Polsat potwierdził te informacje. Fani nie są zadowoleni z tego faktu. "Nie róbcie nam tego" - piszą w komentarzach".

Multimedia

"Zawsze warto" - nie będzie 3. sezonu

O tym, że nie będzie 3. sezonu "Zawsze warto" mówi się nieoficjalnie od jakiegoś czasu. W środę, 20 maja 2020 został wyemitowany finałowy odcinek 2. sezonu tej produkcji i pytanie o nowe odcinki powróciło ze zdwojoną siłą.

Dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl zdradziła, że stacja na razie nie planuje nowych odcinków "Zawsze warto".

Kamil zabije Adę? Prawda o agencji wychodzi na jaw! Morderstwo i zaskakujący zwrot akcji w finale!Zobacz więcej

Niewątpliwie pandemia wpłynęła na weryfikację naszych planów produkcyjnych - mam na myśli nie tylko seriale, ale również filmy i rozrywkę - obecnie jesteśmy na etapie nowego planowania i dostosowywania ramówki stacji do nowej rzeczywistości nie tylko rynkowo-reklamowej, ale do wszystkiego co się zmieniło wokół nas

Niestety z takiej decyzji nie są zadowoleni fani "Zawsze warto", zwłaszcza po emisji finałowego odcinka 2. sezonu. Epizod miał takie zakończenie, że wręcz oczywiste wydawało się nakręcenie kolejnej serii.

Swoje oburzenie fani wyrazili w komentarzach:

I teraz ma nie być 3 sezonu ? Po takiej końcówce ? Bez jaj 👍

Mam nadzieję że będzie 3 sezon bo to się prosi o dalszy ciąg

Nie wyobrażamy sobie, żeby nie było 3 sezonu. Ostatnia scena była zapowiedzią kolejnego sezonu, nie róbcie nam tego 🤭

Dobra wiadomość dla widzów jest taka, że Nina Terentiew nie przekreśla całkowicie "Zawsze warto". Jest szansa, że nowe odcinki powstaną po prostu za jakiś czas.

A Wy chcielibyście zobaczyć nowe odcinki "Zawsze warto"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • alka (gość)

    super serial,uwielbiam go

    19.06.2020 08:01
  • Weronika (gość)

    Najlepszy serial jaki jest. Brawa dla producentów! M jak miłość do tego serialu to rutyna. Musi być ciąg dalszy! ❤️

    18.06.2020 00:07
  • Bea (gość)

    Swietny serial-ale tu nawet zakonczenia nie bylo,jakas kpina z widzow.

    16.06.2020 13:20
  • Ewaw (gość)

    Najlepszy serial ze wszystkich jakie są w całej telewizji we wszystkich programach. Jeśli Polsatowi zależy na oglądalności to powinien nakręcać nowy ( trzeci ) sezon czym prędzej i poważnie myśleć już o następnych sezonach

    15.06.2020 19:00
  • Patrycja (gość)

    Jeden z lepszych serialow, i ma nie byc 3 sezonu? Jakies inne, nieciekawe seriale sa nagrywane do oporu a tu takie cos? Zawsze warto 3 musi byc!!! I 4 i 5!!!to jest jeden z najlepszych seriali! Zawsze czekalam na srode, zeby ogladac ten serial!!! Nakrecie prosze jak najszybciej ten 3 sezon!!!

    15.06.2020 15:10
  • Milena (gość)

    Zamiast produkować jakieś programy rozrywkowe których jest już dużo to lepszy serial jeden

    09.06.2020 23:41
  • Ann (gość)

    Zdecydowanie TAK ! Wkrecil mnie ten serial baa powiem więcej, mój facet który nasmiewa się z moich seriali ten sam oglądał z dużą uwagą haha. Powiem tak z serialem przyjaciółki jestem od początku. Z serialem zawsze warto też było by warto :) także czekam z niecierpliwością.

    09.06.2020 22:07
  • Ola (gość)

    Laureat Telekamery - przecież to o czymś świadczy. Świetny serial, ma wielu fanów, a mimo to podjęto taką decyzję. Tak nie traktuje się swoich widzów !!!

    04.06.2020 19:19
  • Wawa (gość)

    Przecież tak się nie robi. Jezeli nie mieliście zamiaru kręcić następnych odcinków, trzeba było pokończyć wątki. I tak byłoby szkoda, ale przynajmniej byłoby jakieś zakończenie. Ale cały czas mam nadzieję, że może jednak Polsat zmieni zdanie i jednak bedą następne odcinki. Przecież to najlepszy serial w Polsce !!!!!!!

    04.06.2020 12:57
  • Hania (gość)

    Musi być dalszy ciąg! To jest naprawdę świetny serial!

    03.06.2020 00:36
  • Anna (gość)

    To jest niepoważne i lekceważące traktowanie widza.Likwiduje się najlepszy życiowy serial z ogromnym potencjałem który porusza problemy wielu ludzi a pozostawia głupie naiwne i nudne gnioty.Też liczę na dalszy ciąg.

    31.05.2020 11:38
  • obserwator (gość)

    Nie przyjmuję do wiadomości informacji o zakończeniu produkcji tak rewelacyjnego serialu. Jako widz wręcz żądam dalszych odcinków. Taki typ serialu jak "Zawsze warto" musi, zaznaczam musi mieć wyrażne, definitywne zakończenie. Oczekuję więc, że ja, jak również cała rzesza widzów doczekamy się dalszego ciągu jeszcze w tym roku, najdalej pózną jesienią. Pozdrawiam

    31.05.2020 07:08
  • Amelia (gość)

    3.sezon.musi być .Nie wyobrażam sobie że tego nie będzie .Ten serial jest rewelacyjny i ten finałowy odcinek ......... Petarda !!! No błagam to aż się prosi o kontynuacje

    28.05.2020 20:10
  • Jaa (gość)

    To świetny serial, tak różny od innych. Ciekawy, z fajną obsadą. Tematyka niebanalna, oczekiwałam z niecierpliwością każdego kolejnego odcinka. Uważam, że musi być kolejny sezon!

    28.05.2020 15:31
  • Daag (gość)

    Nie mogę zrozumieć dlaczego ma nie być kontynuacji tak świetnego serialu. Dla mnie to ogromny cios i zła wiadomość. Wciąż liczę na zmianę decyzji...

    28.05.2020 15:25
  • MISIA (gość)

    prosimy 3 sezon. serial inny niż wszystkie głupkowane. super obsada i nowe tematy. drugi sezon barzo mnie wciagnął

    28.05.2020 11:05
  • jolka (gość)

    nie róbcie z nas idiotów! "zawsze warto"- to najlepszy serial tv

    28.05.2020 09:55
  • 🙏 (gość)

    Musi być 3 sezon!!! Nie wyobrażam sobie inaczej! Najlepszy serial Polsatu!!!

    28.05.2020 01:17
  • Bartosz (gość)

    Jak można nagrywać Pierwsza miłość, a nie nagrać 3 serii Zawsze warto? To niepoważne potraktowanie odbiorcy. Nina, nie czas już na emeryturce kwiatki sadzić?

    27.05.2020 21:15
  • EwaW (gość)

    Koniecznie musi być ciąg dalszy, bardzo dobry serial.

    27.05.2020 21:13
NowszeStarsze