"Zawsze warto". Rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu serialu z Julią Wieniawą, Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską!

"Zawsze warto" z Julią Wieniawą, Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską okazał się hitem Polsatu. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu serialu!

Multimedia

"Zawsze warto" - o czym jest?

"Zawsze warto" to historia trzech kobiet: Marty (Weronika Rosati), Doroty (Katarzyna Zielińska) i Ady (Julia Wieniawa). Prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa, które poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Każda jest z innego świata, każda ma inne problemy, ale dzięki sile i determinacji wychodzą nawet z najmroczniejszych traum, o czym przekonamy się już niebawem.

"Zawsze warto" - będzie 2. sezon serialu

Jak się okazuje popularność serialu z Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati była na tyle satysfakcjonująca, że stacja zdecydowała się na jego kontynuację. Wystartowały już zdjęcia do 2. sezonu "Zawsze warto", co potwierdzają aktorki na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ania (gość)

  A ja uważam, że serial jest świetny i inny niż te dotychczasowe. Generalnie tylko 3 główne bohaterki i zawiłe historie, które niestety w życiu często mają miejsce. Fajna odskocznia, szkoda tylko, że trzeba będzie teraz poczekać i to pewnie do wiosny.

  15.11.2019 03:33
 • Edzia (gość)

  Super serial tylko żeby za dlugo nie czekac na drugi sezon.

  13.11.2019 22:39
 • doris (gość)

  Swietny serial. Czekam na kazdy nowy odcinek.

  13.11.2019 22:30
 • Fanka (gość)

  Poogladalam juz caly sezon na ipli. I juz nie moge doczekac sie 2 sezonu. Oby puscili jak najszybciej bo nie bede miala co ogladac. Super popdukcja i skoro juz nagrywany jest 2 sezon. Wpuscie jak najszybciej nie ma na co czekac do wiosny. Cala zime trzeba cos ogladac. :)

  26.10.2019 11:08
 • Komentujący (gość)

  Oglądalność "Zawsze warto" jest na tyle satysfakcjonująca? Oglądalność "Zawsze warto" jest tragiczna! Gorsza niż "Nani w wielkim mieście" i "Powiedz tak!", które wyleciało po sezonie. Tyle, że Telewizja Polsat zamówiła 2. sezon już latem przed emisją 1. sezonu i sprawdzeniu wyników oglądalności. Drugi sezon będzie ale gdyby Polsat teraz miał zamawiać drugi sezon to serial wyleciał by po jednym sezonie.

  26.09.2019 18:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×