"Zawsze warto" sezon 2. Nowi bohaterowie w nowych odcinkach. Poznajcie Kamila i Sofię! Jak wpłyną na życie bohaterek?

"Zawsze warto" - sezon 2. już niebawem w Polsacie. Tymczasem pojawiają się doniesienia na temat nowych odcinków, w których pojawią się nowi bohaterowie. Poznajcie Kamila i Sofię. Jaki wpływ będą mieli na życie bohaterek "Zawsze warto"?

Multimedia

"Zawsze warto" - sezon 2. w Polsacie od 4 marca

Gdy Dorota, Marta i Ada w końcu zaczną sobie układać sobie życie, na ich drodze pojawią się osoby, które wywrócą wszystko do góry nogami. W drugim sezonie nagrodzonego Telekamerą Tele Tygodnia serialu „Zawsze warto” do obsady dołączy Beata Ścibakówna oraz Jakub Wesołowski. Kogo zagrają i jak wpłyną na dotychczasowe, i tak już skomplikowane, życie trzech kobiet? Czy okażą się tymi dobrymi duchami, a może ich pojawienie się będzie zwiastowało kolejne kłopoty?

Zwiastun i data premiery 2. sezonu serialu Polsatu! Jakub Wesołowski dołączył do obsady!Zobacz więcej

"Zawsze warto" - Jakub Wesołowski jako Kamil

Jakub Wesołowski wcieli się w rolę Kamila – męża Ady (Julia Wieniawa), który trzy lata temu zniknął bez śladu i zostawił ją z małym dzieckiem i długami. Jej syn trafił do rodziny zastępczej, a ona sama została call girl. Gdy w końcu uda się jej wyjść na prostą i zacząć budować wszystko od nowa, przeszłość wróci… W drzwiach stanie Kamil. Jak na jego powrót zareaguje Ada? Dlaczego przepadł bez słowa i co się z nim w tym czasie działo?

"Zawsze warto" - Beata Ścibakówna jako Sofia

W życiu bohaterów sporo namiesza również tajemnicza Sofia, w tej roli Beata Ścibakówna. Elegancka businesswoman, właścicielka agencji modelek Brillare Models. Na co dzień przebywa we Włoszech, ale interesy sprowadziły ją teraz do Polski. Nie skupi się jednak tylko na nich. Na oku będzie miała też pewnego mężczyznę…

Zobaczcie pierwsze zdjęcia nowych bohaterów!

Zobacz galerię

"Zawsze warto" sezon 2. - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Kati (gość)

    Juz nie mogę się doczekać😍

    11.02.2020 21:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×