"Zawsze warto" sezon 2. odcinek 10. Kamil sprzeda Majkę na jacht do Dubaju! Łukasz zrujnuje karierę i zdrowie Doroty? [CO SIĘ WYDARZY]

W 10. odcinku "Zawsze warto 2" Kamil prowadzi rozmowy w sprawie Majki i sprzedaje dziewczynę na jacht do Dubaju. Łukasz dalej truje Dorotę, czym niszczy jej karierę i zdrowie. Sprawdź, co się wydarzy w 10. odcinku 2. sezonu "Zawsze warto".

Multimedia

"Zawsze warto" sezon 2. odcinek 10. w środę, 6.05.2020 o godz. 21:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Dorota (Katarzyna Zielińska) i Łukasz (Paweł Ławrynowicz) podpisali kontrakt z agencją Sofii (Beata Ścibakówna) w imieniu Majki. Kiedy Kamil (Jakub Wesołowski) dowiedział się, że Marta (Weronika Rosati) prowadzi sprawę sprzedaży dziewcząt na jachty w Dubaju, postanowił iść Zimom na rękę w zapisach w umowie. Ada (Julia Wieniawa) wybaczyła Kamilowi i spędziła z nim upojną noc.

Ada spędza noc z Kamilem! Klientka Marty w niebezpieczeństwie. Kamil zleca jej morderstwo! Zobacz więcej

W 10. odcinku "Zawsze warto 2" odbywa się sesja zdjęciowa w agencji. Majce towarzyszy ojciec. 16-latka świetnie sobie radzi przed obiektywem. Kamil odbiera telefon od jednego z szejków, który za wszelką cenę chce kupić Majkę... Kamil początkowo odmawia, ale kiedy mężczyzna proponuje 10 razy wyższą stawkę, Kamil zgadza się. Majka następnego dnia ma wylecieć z Polski. Początkowo ma jej towarzyszyć ojciec, ale Kamil obiecuje Łukaszowi pracę i poważną rozmowę z najlepszą amerykańską agencją, co koliduje z planami wyjazdu. Ostatecznie Zimowie zgadzają się, aby Majka poleciała sama.

Marta nie może skontaktować się z Anną - stewardessą, która poprosiła o wsparcie w sprawie dziewcząt na jachtach w Dubaju. Prawniczka prosi Marcina o sprawdzenie, co dzieje się z jej klientką. Policjant nie ma dobrych wieści: matka dziewczyny twierdzi, że ta nie wróciła do domu od dwóch dni.

Witold (Mariusz Bonaszewski) ma spędzić z Antkiem cały dzień. Mężczyzna zabiera wnuka z domu córki. Do Marty przyjeżdża Adam (Paweł Ciołkosz) i wyznaje, że jej romans z terapeutą Antka nie będzie miał dobrego wpływu na chłopca. Mimo wszystko para spędza miłe chwile, które przerywa Wardecki. Prawnik dopytuje, czy u Marty jest Antek. Okazuje się, ze Witold wyznał wnukowi, że jego rodzice nie żyją i chłopiec gdzieś przepadł. Marta i Adam znajdują Atnka pod drzwiami mieszkania rodziców.

Ada mówi Dorianowi prawdę o jego ojcu! To zbliży ją i Kamila? Łukasz znów pokazuje swoje prawdziwe obliczeZobacz więcej

Dorota ma mieć ważną prezentację przed szefami z Madrytu. Kobieta bardzo się stresuje, a Łukasz przygotowuje jej zdrowy koktajl, do którego kolejny raz dosypuje proszki... Dorota mdleje na scenie!

Majka wyjeżdża do Mediolanu. Towarzyszy jej mężczyzna, który "pozbył się" klientki Marty.

Marta ogląda wiadomości, w których informują o odnalezieniu ciała kobiety w Wiśle. To najprawdopodobniej jej klientka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×