"Zawsze warto" sezon 2. odcinek 3. Ada wprowadzi się do mieszkania Kamila? Łukasz wraca do domu Doroty! [STESZCZENIE ODCINKA]

W 3. odcinku "Zawsze warto 2" Kamil proponuje Adzie zajęcie mieszkania służbowego nad jego firmą. Czy dziewczyna wprowadzi się tam, żeby odzyskać Doriana? Dorota proponuje Pawłowi, aby zamieszkał z nimi na czas jego choroby. Sprawdź, co się wydarzy w 3. odcinku 2. sezonu "Zawsze warto".

Multimedia

"Zawsze warto" sezon 2. odcinek 3. w środę, 18.03.2020 o godz. 21:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Ada (Julia Wieniawa) w końcu zdobyła się na odwagę i wręcz wykrzyczała Marcie (Weronika Rosati) w twarz, że nie miała romansu z Witoldem (Mariusz Bonaszewski). Pokazuje jej filmik, który kiedyś nagrała z ukrycia. Prawniczka jest w szoku i przeprasza przyjaciółkę. Ich relacje znów wracają na dawne tory.

W 3. odcinku 2. sezonu "Zawsze warto" Marta odwiedza Antka w szpitalu. W drzwiach sali spotyka ojca i dochodzi między nimi do kolejnej kłótni. Kiedy podnoszą głos, chłopiec wykazuje objawy wybudzania się ze śpiączki.

Co łączy Italiana i Kamila? Marta poznaje prawdę o swoim ojcu i Adzie!Zobacz więcej

Ada odwiedza Kamila (Jakub Wesołowski) w jego biurze, żeby dostarczyć mu papiery rozwodowe do podpisania. Mężczyzna niespodziewanie proponuje jej wprowadzenie się do mieszkania służbowego, które znajduje się na piętrze. Dziewczyna twierdzi, że poradzi sobie sama i wychodzi.

Majka jest niezadowolona z sesji, która powstała na ich treningu. Dorota (Katarzyna Zielińska) obiecuje córce pomóc. Razem z Adą ściągają do domu Marty) Sebastiana, który ma zrobić nową sesję dziewczynce. Ewa (Zofia Domalik) zajmuje się makijażem. Majka jest przeszczęśliwa!

Ada nie może znaleźć mieszkania, w końcu prosi Kamila o spotkanie. Dziewczyna prosi go o wynajęcie jej mieszkania nad jego biurem. Ada jest zaskoczona, kiedy widzi przestronne i pięknie urządzone lokum.

Młodsze dzieci Doroty uciekają ze szkoły. Okazuje się, że pojechały odwiedzić chorego ojca. Dorota z Majką natychmiast po nie jadą, jednak dzieci nie chcą zostawić Łukasza (Paweł Ławrynowicz). Dorota proponuje w końcu mężowi, żeby na czas swojej choroby zamieszkał z nimi.

Odbywa się rozprawa sądowa o opiekę nad Dorianem. Czy Ada przekona wysoki sąd, że jest gotowa na wychowanie syna? Czy obecność Kamila nie zadziała na niekorzyść dziewczyny?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×