"Zawsze warto" sezon 2. odcinek 9. Ada spędza noc z Kamilem! Klientka Marty w niebezpieczeństwie. Kamil zleca jej morderstwo! [CO SIĘ WYDARZY]

W 9. odcinku "Zawsze warto 2" Ada i Kamil stają się sobie coraz bliżsi i w końcu spędzają ze sobą noc. Na jaw zaczyna wychodzić, czym tak naprawdę zajmuje się agencja, w której pracuje Kamil! Sprawdź, co się wydarzy w 9. odcinku 2. sezonu "Zawsze warto".

Multimedia

"Zawsze warto" sezon 2. odcinek 9. w środę, 29.04.2020 o godz. 21:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Ada (Julia Wieniawa) i Kamil (Jakub Wesołowski) stają się sobie coraz bliżsi. Mężczyzna za wszelką cenę stara się udowodnić dziewczynie, że zależy mu na niej i na Dorianie. Łukasz (Paweł Ławrynowicz) znów zaczyna pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Tym razem Zima posuwa się do podtruwania Doroty (Katarzyna Zielińska).

Łukasz otruje Dorotę? Krystian próbuje się zabić. Zdesperowana Ada prosi o pomoc Wardeckiego!Zobacz więcej

W 9. odcinku 2. sezonu "Zawsze warto" Ada odwiedza Krystiana (Bartosz Obuchowicz). Między rodzeństwem dochodzi do kłótni, kiedy dziewczyna wyjawia bratu, że wrócił Kamil. Przed więzieniem czeka na nią... Kamil. Ada nie chce wierzyć, że jej mąż aż tak się zmienił, jednak mężczyzna namiętnie ją całuje i zapewnia o swoich zamiarach.

Ewa (Zofia Domalik) ku niezadowoleniu Sofii (Beata Ścibakówna) znów pojawia się w agencji. Dziewczyna kolejny raz flirtuje z Sergiem i umawia się z nim na wieczór. Włoch zleca Sofii zatrudnieni Ewy w agencji.

Marta (Weronika Rosati) ma kolejne spotkanie z dziewczyną, która była świadkiem wypadku modelki na jachcie. Sprawa trafia także na policję, a Marta ma zgłębić temat. Prawniczka następnie jedzie do agencji Sofii, gdzie Dorota i Łukasz mają podpisać kontrakt w imieniu Majki. Przed budynkiem Marta spotyka Kamila. Mężczyzna zauważa w jej bagażniku zdjęcia z jachtu i wpada w panikę. Okazuje się, że to jego agencja wysyła dziewczyny na jachty! Kamil i Sofia postanawiają zmienić warunki umowy Majki, aby nie wzbudzać podejrzeń.

Ada mówi Dorianowi prawdę o jego ojcu! To zbliży ją i Kamila? Łukasz znów pokazuje swoje prawdziwe obliczeZobacz więcej

Łukasz kolejny raz dosypuje Dorocie lekarstwa. Kobieta czuje się fatalnie, ale robi wszystko, aby dotrzeć na kolację na cześć podpisanej umowy. Na uroczystości są Zimowie, Ada, Kamil i Marta. Mężczyzna próbuje wyczuć, co Marcie udało się już ustalić w tej sprawie.

Po kolacji Ada i Kamil lądują w łóżku. Po upojnych chwilach snują plany na przyszłość, jednak przerywa im pukanie do drzwi. Kiedy Kamil otwiera, okazuje się, że to wynajęty przez niego bandyta. Kamil zleca mu pozbyć się dziewczyny - klientki Marty!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×