"Zawsze warto". Spektakularna metamorfoza Katarzyny Zielińskiej. Aktorka pokazała swoje zdjęcie sprzed 11 lat!

Katarzyna Zielińska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, które dowodzą, jak wielką metamorfozę przeszła w ciągu ostatnich lat. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba!

Multimedia

Metamorfoza Katarzyny Zielińskiej

Kiedy Katarzyna Zielińska zaczynała swoją karierę, wyglądała inaczej niż dzisiaj. Sama chętnie o tym przypomina, publikując co jakiś czas zdjęcia z przeszłości. Widać na nich, że przez lata aktorka zgubiła kilka kilogramów, a czas płynie zdecydowanie na jej korzyść.

Katarzyna Zielińska na starym zdjęciu z koleżankami. Poznajecie? Dziś wszystkie są znane!Zobacz więcej

W najnowszym poście, który Zielińska opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, są dwie fotografie - jedna z 2009 roku, a druga - z 2019 roku. Na pierwszej aktorka jest uśmiechnięta i... pulchna. Z kolei drugie to dowód na to, że zmiana diety, na którą zdecydowała się jakiś czas temu, przyniosła rezultaty.

akie znalezisko przy porannej kawie. 2009 rok/ 2019 rok 🚀 ( eska/viva) 10 lat różnicy 🕰

Post skomentowali nie tylko fani Katarzyny Zielińskiej, ale też jej koledzy z show biznesu. "Jesteś jak wino" - zauważyła Paulina Krupińska. "Chce tak wyglądać za 10 lat" - żartobliwie zadeklarował natomiast Leszek Stanek. Wszyscy są pod wrażeniem. My także. W naszej galerii możecie znaleźć inne zdjęcia aktorki sprzed spektakularnej metamorfozy.

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie ze ślubu. Fani: "Czy tylko ja tu widzę Andrzeja Dudę?"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×