"Zawsze warto" zastąpi na antenie Polsatu "Przyjaciółki"? Katarzyna Zielińska wyjaśnia! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Przyjaciółki" wciąż cieszą się sporą popularnością, ale już wiosną na antenie Polsatu pojawi się dla nich spora konkurencja - serial "Zawsze Warto" z Katarzyną Zielińską, Weroniką Rosati i Julią Wieniawą w rolach głównych. Czy serialowa nowość zastąpi emitowane od 2012 roku "Przyjaciółki"?

Multimedia

Trwają zdjęcia do kolejnej, 13. już transzy serialu "Przyjaciółki". Produkcja, która emitowana jest od 2012 roku wciąż cieszy się sporą popularnością, ale wiosną na antenie Polsatu pojawi się nowy serial pt. "Zawsze Warto", który według plotek może zagrozić, a nawet zastąpić uwielbiane przez miliony "Przyjaciółki".

"Zawsze warto" to historia trzech kobiet: prawniczki, gospodyni domowej i dziewczyny do towarzystwa, które poznały się w dramatycznych okolicznościach. Każda z pań znajduje się w innej sytuacji zawodowej i rodzinnej. "Przyjaciółki" to z kolei serial o perypetiach czterech przyjaciółek: Zuzy, Ingi, Anki i Patrycji. Główne bohaterki to nowoczesne kobiety, które muszą sobie poradzić z miłosnymi zawirowaniami.

Zielińska, Rosati i Wieniawa promują nowy serial Polsatu. Dlaczego zdecydowały się w nim zagrać? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co łączy obie produkcje i czy "Zawsze warto" zastąpi wkrótce na antenie Polsatu "Przyjaciółki"? Na to pytanie w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl próbowała odpowiedzieć Katarzyna Zielińska. Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • kaha (gość)

    przyjaciółki górą

    28.12.2018 21:43
  • Ada (gość)

    Ludzie.. Weźcie wy się leczcie ! Najpierw doczekajcie do emisji serialu , poznajcie bliżej aktorów .. . Tu wspomniane są aktorki grające główne role , a to tylko 3 osoby na których podstawie wy z góry mówicie , że to będzie dno . W tym serialu zagra cała masa aktorów i aktorek , którzy znani są nie od dziś i są .. Tak ! .. Są bardzo lubiani i szanowani ! . Osobiście bardzo Cieszę się na ten serial . Już nie mogę się doczekać Wiosny ;) .

    28.12.2018 19:03
  • Baba (gość)

    Rosati Wieniawa i Zielińska sztuczne jak plastik mdłe aktoreczki bez szans na powodzenie. Przyjaciółki ok

    28.12.2018 12:52
  • Baba (gość)

    Rosati Wieniawa i Zielińska sztuczne jak plastik mdłe aktoreczki bez szans na powodzenie. Przyjaciółki ok

    28.12.2018 12:52
  • Oli (gość)

    Przyjaciółki są nie do pokonania. Z przyjaciółkami nie wygracie!

    27.12.2018 23:35
  • Roksana (gość)

    Przyjaciółki uwielbiam i czekam na kolejną edycję Nic nigdy nie zastąpi przyjaciółek a pozatym te aktorki nie maja przy nich żadnych szans !

    27.12.2018 21:45
  • Ivona (gość)

    Te polskie seriale to tasmociagi dla malo inteligentnych.Wedlug powiedzenia : z wiochy mozna wyjsc, no ale jak wiocha nie chce wyjsc, to juz problem , nasz ? nie , to problem malej lub zerowej edukacji. Milego ogladania zapalonym

    27.12.2018 16:30
  • Arek (gość)

    Jaki kwiat polskiej rezyserii,takie produkty - znaczy (smiecie) tzn.seriale pierdale dla klientow lidla,carfura i innych "perelek". Nakupia ci badziewia w marketach i dalej przed pudlo polykac galami seriale - pierdale. Takie tasmociaci,bez tresci,siermiezne i widoczne dla laikow odzczytywanie tekstow z glow wspolpartnerow,i te komork !!i. W ciagu trwania kazdej tej badziewnej gumy t j. przecietnie 30min, zobaczcie ile razy jest sygnal komorki i idiotyczne paplanie do niej lub udawanego sluchania . Przyzwyczaili juz tak "swoich widzow",ze ci lykaja wszystko jak leci. Za chwile powie taki 'artysta' swoim 'widzom z przed plazmy - co sie tak gapisz w to pudlo debilu ? A debil sprzed plazmy rozewrze wary i powie Zajebiscie !

    27.12.2018 16:24
  • Gość (gość)

    Rosati i Wieniawa, straszne. Ciekawe którą kobietę zagra Rosati?

    26.12.2018 23:26
  • Ak1982 (gość)

    Przyjaciółki uwielbiam i czekam na kolejną edycję!!

    26.12.2018 22:45
  • Ewelina (gość)

    Przyjaciółki są bezkonkurencyjne ! Te aktorki nie maja przy nich żadnych szans !

    26.12.2018 22:13
  • Marta (gość)

    Uwielbiam Przyjaciółki jako film, a także dziewczyny każdą z osobna jako aktorki..... Te dziewczyny z nowego serialu są niestety nielubiane i moim zdaniem serial nie ma szans przy P.

    26.12.2018 21:09
  • Sofi (gość)

    Przyjaciółki są super i nic ich nie zastąpi. Wieniawa prymitywna aktoreczka, Rosati beznadzieja A Zielińska kiedy zagrała coś fajnego?

    26.12.2018 21:03
  • patka (gość)

    Chcę przyjaciółki

    26.12.2018 20:48
  • Irena (gość)

    Żenada

    26.12.2018 20:18
  • Fanka (gość)

    Żenada Rosati? Nie mają szans z ,,Przyjaciółkami"

    26.12.2018 20:08
  • 2wwwwww (gość)

    Nie dla zielinskiej i Rosati

    26.12.2018 20:01
  • Ja (gość)

    Obsada Przyjaciolek jest bezkonkurencyjna!

    26.12.2018 19:27
  • Irena (gość)

    Nie cierpie Zielinskiej

    26.12.2018 19:26
  • Beata (gość)

    Przyjaciółki są bezkonkurencyjne, świetne aktorki, super serial o normalnym życiu, napewno ten drugi z kiepskim aktorkami go nie zastąpi :)

    26.12.2018 19:00
NowszeStarsze