Zbigniew Zamachowski przerwał milczenie! Aktor wydał oświadczenie po rozstaniu z Moniką Zamachowską

Zbigniew Zamachowski opublikował specjalne oświadczenie, w którym odnosi się do fali plotek na temat jego rozstania z żoną. Co aktor chciał przekazać fanom? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska nie są już razem! Żona aktora szybko potwierdziła, że nie mieszka już z partnerem, ale jej mąż do tej pory konsekwentnie milczał.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wakacjach w Egipcie w dobie pandemii! Nie wszystkim się to podobaZobacz więcej

Teraz jednak postanowił jakoś odnieść się do sprawy i opublikował oświadczenie w mediach społecznościowych. - Nie chcem, ale muszem - zaczął, cytując Lecha Wałęsę. Gwiazdor poprosił, aby uszanować jego prywatność i odmówił jakichkolwiek publicznych komentarzy. Poinformował, że wszystkie jego wpisy w będą dotyczyły wyłącznie działalności zawodowej.

Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje.

Zbigniew Zamachowski jest w związku z Moniką Zamachowską (primo voto Richardson) od 2011 roku, a w związku małżeńskim są od roku 2014. Jest to trzecia żona aktora. Pierwszą była Anna Komornicka, a drugą – Aleksandra Justa, z którą ma czwórkę dorosłych już dzieci.

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Uls (gość)

  Dajcie mu spokój.Te kobitki święte nie były.

  29.03.2021 11:12
 • Krystyna (gość)

  Należy uszanować decyzję Tych wspaniałych ludzi. Nie mam należy krytykować ich decyzje. Sami decydują o swoich wyborach i decyzjach. Czasami tak w życiu bywa że należy rozstać się oby nie wyrządzić krzywdy osobie po rozstaniu.

  28.03.2021 21:01
 • Alpinistka (gość)

  Żadna tego brzydala nie zechce. Monika to był szczyt jego możliwości... i z tego szczytu spadł

  28.03.2021 08:33
 • o.Misjonarz (gość)

  Stary obłudniku! najpierw Pan się produkuje na ściankach, w telewizjach z Panią Moniką ( że o pełnej prywatnego życia UWADZE w TVN nie wspomnę) a teraz jęczysz Pan o prywatności? Trzeba było tak od początku trzymać fason przygarniętego kochasia. To co na scenie - to publicznie a to co prywatne życie - za zamkniętymi drzwiami. Niestety mleko - nieco kwaśne - już się wylało... -

  27.03.2021 19:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×