Zbigniew Zamachowski zagra księdza alkoholika

Autorzy serialu "Ojciec Mateusz" postanowili zderzyć się z poważnym problemem - kłopotami niektórych księży z alkoholem.

Zbigniew Zamachowski niechętnie pojawia się w serialach. Wystąpi jednak w "Ojcu Mateuszu". Zagra księdza, który zbyt często sięga po kieliszek.

CZYTAJ TAKŻE: MONIKA RICHARDSON I ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI W SIERPNIU WEZMĄ ŚLUB RICHARDSON I ZAMACHOWSKI RAZEM PRACUJĄ, OSOBNO WYPOCZYWAJĄ - Ksiądz Antek ma poważny problem ze sobą. Nałóg wpędza go w coraz poważniejsze tarapaty. Popełnia wiele grzechów ciężkich i z racji swojej pozycji w dość brzydki sposób próbuje się wykręcić od odpowiedzialności. Wciąga w to najbliższą rodzinę, siostrę, która jego winę bierze na siebie - przytoczył słowa aktora "Fakt". CZYTAJ TAKŻE: ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI DOSTAJE WIELE OFERT PRACY ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI NIE PRZEJMUJE SIĘ PLOTKAMI

Zamachowski cieszy się, że będzie mógł wystąpić w serialu, który jest jego zdaniem ważny z kilku powodów.

- Cieszę się, że serial nie unika ważkich tematów, które dotyczą każdego środowiska i nie omijają duchownych. Ksiądz jest tylko człowiekiem. Ma prawo błądzić i upadać. Natomiast to, co podoba mi się w "Ojcu Mateuszu", to że finalnie te pogubione owieczki zawsze odzyskują swoje człowieczeństwo. To przywraca wiarę w nasz kręgosłup moralny - podkreślił Zamachowski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×