zbigniew zamachowski

Najbardziej beznadziejny polski film obchodzi urodziny! "Wiedźmin" kończy 20 lat. Przypominamy, o czym był film i zastanawiamy się, czy faktycznie był tak zły

Zmiany zachodzące w popkulturze pokazują nam, jak szybko leci czas i jak wiele pojawia się nowości czy trendów. Jednym z najlepszych praktycznych przypadków jest “Wiedźmin”, polski film, który zebrał swego czasu bardzo skrajne opinie. Przeczytaj cały artykuł i dowiedz się, czy naprawdę jest tak źle. Koniecznie zobacz galerię, znajdziesz w niej niezbędny do zrozumienia treści kontekst.

25.09.2022Wiedźmin

"Monday um Zehn". Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała pokazali się razem! Pojawili się na premierze wspólnego filmu

O rzekomym związku Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały media rozpisują się od dawna, jednak aktorzy nie poruszają tego tematu. Nie dementują, ani nie potwierdzają, że są razem. Za to w ostatnich dniach postanowili pokazać się razem publicznie! Zamachowski i Muskała pojawili się na premierze swojego wspólnego filmu "Monday um Zehn".

08.07.2022Monday um Zehn

Gabriela Muskała obchodzi urodziny. Nie uwierzysz, które! Kocha zwierzęta, trenowała sztuki walki i jest łączona ze znanym aktorem. Co o niej wiemy?

Będziecie zaskoczeni, kiedy dowiecie się, które urodziny świętuje w tym roku Gabriela Muskała! Aktorka i reżyserka ma na koncie wiele ról, za które zdobyła sporo nagród. Prywatnie jest mamą dorosłego już syna. Plotkarskie media rozpisują się obecnie o jej relacji ze Zbigniewem Zamachowskim. Co wiemy o karierze i życiu Gabrieli Muskały?

10.06.2022Moje córki krowy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×