"Zbuntowany anioł". Natalia Oreiro chce być Rosjanką?! Złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo!

Popularna latynoska aktorka i wokalistka Natalia Oreiro złożyła wniosek o rosyjskie obywatelskie. Dlaczego gwiazda "Zbuntowanego anioła" chce zostać obywatelką państwa Władimira Putina?Aktorka i wokalistka Natalia Oreiro zdecydowała się złożyć wniosek o rosyjskie obywatelstwo – poinformowała agencja TASS.

Multimedia

Natalia Oreiro Rosjanką?

Natalia Oreiro urodziła się w Urugwaju. Światową popularność zdobyła rolą Milagros w serialu "Zbuntowany anioł". W Polsce mogliśmy ją oglądać także w innych latynoskich telenowelach, tj. ""Kachorra to ja" i "Jesteś moim życiem". Zgrała także w wielu filmach oraz spełniała się jako wokalistka - wydała trzy płyty. Kilka razy odwiedziła Polskę, wystąpiła podczas Sylwestra 2019/2020 w Zakopanem.

Natalia Oreiro śpiewała z playbacku! Internauci zażenowani!Zobacz więcej

Latynoska gwiazda koncertowała także w Rosji i otrzymała propozycję zostania obywatelką tego kraju. - Powiedziałam, że nie mam wątpliwości, że Putin powinien dać mi obywatelstwo. Powiedziałam to jako żart, a nie jako prośbę, aby tak się stało, ale oczywiście bardzo chciałabym uzyskać obywatelstwo rosyjskie - mówi Oreiro. - Tak dużo podróżuję i mam tyle powiązań z Rosją, że zapytali mnie, czy nie chciałabym tego sformalizować. Powiedziałam, że to dla mnie zaszczyt - dodała.

Natalia Oreiro od 2001 roku jest żoną Ricardo Mollo, z którym ma syna Merlína (ur. 26 stycznia 2012). Obecnie mieszka w Argentynie.

Jak po latach wyglądają Esmeralda i Zbuntowany anioł?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×