"ZBUNTOWANY ANIOŁ". Nowa godzina emisji w TV Puls 2

Powrót "Zbuntowanego anioła" wzbudził wiele emocji głównie ze względu na porę emisji serialu. TV Puls 2 postanowiła emitować serial o nowej godzinie.

Multimedia

"Zbuntowany anioł" wraca na antenę już 22 października w TV Puls (czytaj więcej: "Zbuntowany anioł" wraca na antenę już 22 października [GALERIA]). Powrót kultowej telenoweli sprzed lat wzbudził wiele emocji. Niestety pojawiło się wiele negatywnych komentarzy dotyczących pory emisji serialu. Fani "Zbuntowanego anioła" wystosowali nawet petycję z prośbą o zmianę godziny emisji (czytaj więcej: Petycja z prośbą o zmianę godziny emisji "Zbuntowanego anioła").

Stacja dostosowała się do prośby widzów. Serial "Zbuntowany anioł" będzie emitowany również w TV Puls 2 od poniedziałku do piątku o godz. 7:00. Pierwszy odcinek telenoweli w TV Puls 2 już 28 października.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    bez sensu już mogli zostawić tak jak było.. :(

    23.12.2013 21:34
  • aangela (gość)

    i co jest jakaś szansa na godziny od 16.00 w górę. bo niby zmienili godzinę w TVPuls 2, ale nie wszyscy mają ten kanał... a na Puls by było więcej widzów...

    05.11.2013 22:29
  • aga (gość)

    dlaczego emitowany jest w godz kiedy wiekszosc osob jest w pracy zamiast 17 -18???????

    03.11.2013 11:46
  • PPPP (gość)

    PRZESTAŃCIE NARZEKAĆ . TAKA PORA JEST ODPOWIEDNIA. ;))

    31.10.2013 19:16
  • ... (gość)

    Patrzyłam w rozpisce programu i wcale nie ma o 21:30 :( a ta 7 rano tez nikomu nie pomogla ;/

    30.10.2013 12:59
  • M@rcin (gość)

    Od czwartku "Zbuntowany anioł" o godzinie 21:30 w telewizji PULS2. Emisja w TV Puls pozostaje bez zmian o godzinach 12:30 i 13:30.

    29.10.2013 20:53
  • kkkkkkk (gość)

    notmalna pora to 16-17 a nie ten zakichany 13 posterunek:/ zmiencie ta godzine!!!!!!!

    29.10.2013 16:19
  • zła... (gość)

    Ale udogodnienie dla widza ani na TV PULS ani na TV PULS 2 nie ma normalnej emisji, nie będę oglądać już tych programów:(

    28.10.2013 07:56
  • Vivienne (gość)

    Serial zaje****y, wychowywałam się na nim ... ... ... powinni dać go na takich programach typu ipla bo wtedy o każdej porze można by było go obejrzeć :D

    26.10.2013 10:58
  • Kasss (gość)

    Najlepszym rozwiązaniem było by żeby był emitowany o 18-19, a powtórka rano koło 9-10. Wtedy każdy by dopasował sobie kiedy może oglądać. Nie zapominajcie o ludziach pracujących na dwie zmiany :)

    25.10.2013 21:23
  • Kira (gość)

    Tez pracuje od 6.00 do 14.00 i nie bede mogła ogladac :(. Powinni zmienic emisje na duzo pozniejsza godzine,bo teraz to jedynie ten serial mogą oglądac renciści i emeryci a nie pracujący i uczący się.

    25.10.2013 18:49
  • bella (gość)

    Ten serial jest niesamowity uwielbiam go jesli bedzie mozliwość dajcie go na ipla lub tvn player żeby można obejrzeć odcinki których nie ogląda się w tygodniu bo się pracuje :*

    25.10.2013 14:44
  • Fanka serialu (gość)

    Kurza noga !!!,Litosc z ich strony:( co z tego ze puscili serial jak nie moge go ogladac, bo w takich godzinach ze w pracy jestem:( to co mam isc na chorobowe czy sie zwolnic by moc ogladac serial??? Bzdura dla mnie totalna.... Prosze ,prosze ,prosze zmiencie emisje serialu na pozniejsza godzine !!! Uwielbiam ten serial

    24.10.2013 17:06
  • Marta (gość)

    Prosze zlitujcie sie!!!!!! o tej godzinie to ja w pocie czola na kawalek chleba tyram!!!! Jak zglosic ta petycje by bylo po 17???

    24.10.2013 15:32
  • seba3 (gość)

    Nie mogliby emitować Zbuntowanego Anioła około 18-19 na Puls 2. Aktualna godzina emisji jest nie na miejscu. Większość ludzi którzy oglądali by ten serial, są akurat w pracy albo szkole. Sam chciałbym oberzjeć ten serial ale ta godzina emisji... nie umożliwia mi tego. Więc proszę TV Puls o zmianę emisji na godzine 18-19.

    23.10.2013 21:34
  • PAULA (gość)

    BLAGAM WAS O ZMIANE CZASU BO TO I TAK NIE ZMIENIA SYTUACJI PRACUJE OD 6DO 14 I CO MAM ZROBIC ZWOLNIC SIE

    23.10.2013 14:42
  • wściekła (gość)

    ej no bez jaj! jak to miało nam pomóc? skoro o 13 nie którzy są w pracy albo w szkole to 7 rano wcale nie poprawia sytuacji bo wtedy większość wychodzi z domu! ja np o 7 już idę na autobus i kiedy ja to obejrzę? to są naprawdę jakieś żarty... naprawdę jest wiele osób które nie mogą obejrzeć serialu w domu gdyż nie ma ich w domu , dlatego jestem za tym by serial został puszczany w godzinach wieczornych np 17-18 pozdrawiam ;)

    22.10.2013 21:33
  • eve (gość)

    witam zmiencie godzine bo to prawda popieram 18-19 godz a nie tak wczas... zlitujcie sie