"Zbuntowany anioł" odc. 1, TV Puls, 22.10.2013. Pierwszy pocałunek Milagros i Iva!

Sprawdź, co się wydarzyło w "Zbuntowany anioł" odc. 1, który został wyemitowany 22 października o godz. 13.30 w TV Puls.

Multimedia

18-letnia Milagros opuszcza sierociniec. Niestety, dla temperamentnej dziewczyny znalezienie pracy nie jest łatwym zadaniem.

Milagros wraz z przyjaciółką z przytułku - Glorią, wymykają się w nocy na dyskotekę. W klubie wyzywająca, ale piękna Milagros przykuwa uwagę Iva - syna państwa Di Carlów. Dziewczyna jednak nie zwraca uwagi na przystojego młodego mężczyznę. Tymczasem małżeństwo Federica i Luisy Di Carlo wisi na włosku. Ona topi smutki w alkoholu, on flirtuje ze swoją sekretarką Andreą.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "ZBUNTOWANY ANIOŁ". NOWA GODZINA EMISJI W TV PULS 2! "ZBUNTOWANY ANIOŁ" WRACA NA ANTENĘ JUŻ 22 PAŹDZIERNIKA! [GALERIA][/sc]

Następnego dnia po imprezie na dyskotece dochodzi do ponownego spotkania Milagros i Iva. Chłopak nie rozpoznaje seksownej dziewczyny z ubiegłej nocy w chłopięcym przebraniu i mylnie nazywa ją Carlitos, za co Milagros oblewa go lemoniadą.

Angélica Di Carlo przeżywa trudne chwile, bo choć podjęła wszelkie starania i gorliwie się modliła, nie udało jej się odnaleźć zaginionego wnuka ani jego matki.

Milagros opowiada Glorii o swojej matce, która została porzucona przez jej ojca, dlatego przygarnęły ją siostry zakonne. Dziewczyna zwierza się, że jej matka zmarła tuż po jej urodzeniu.

Lina próbuje odkryć, co znajduje się w sekretnym pokoju w domu Di Carlów. Damian namawia swojego syna Pabla, pogrążonego w rozpaczy po śmierci ukochanej, by wyszedł z zamkniętego pokoju i zaczął żyć. Jednak chłopak jeszcze nie przestał cierpieć po stracie.

Ivo i Milagros przypadkowo spotykają się na ulicy. Dla żartu Ivo nazywa dziewczynę Carlitos, a ona ze złości kopie w jego samochód. W odwecie Ivo chce się przekonać, czy Carlitos nie jest dziewczyną, dlatego postanawia go pocałować. W odpowiedzi na to Milagros kopie go w krocze.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×