Zbuntowany anioł

"Zbuntowany anioł". Facundo Arana kiedyś i dziś. Tak zmienił się ukochany Milagros, którą grała Natalia Oreiro! Serialowy Ivo wygląda zupełnie inaczej

Serial "Zbuntowany anioł" w pewnym momencie gromadził miliony widzów na całym świecie przed ekranami telewizorów. Fabuła przedstawiała losy Milagros (Natalia Oreiro) i Ivo, w którego wcielił się Facundo Arana. Od polskiej premiery tej kultowej telenoweli minęło ponad 20 lat! W tym czasie serialowy Ivo zmienił się nie do poznania. Tak dziś wygląda Facundo Arana! W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia.

03.08.2022Zbuntowany anioł

"Santa Evita". Natalia Oreiro blondynką w nowej produkcji. Ten serial ma szansę stać się hitem Disney+

Na platformie Disney+ pojawił się nowy serial "Santa Evita". Produkcja opowiada o Evicie Perón, ikonie argentyńskiej polityki, która stała się gwiazdą światowej popkultury. Mimo przedwczesnej śmierci, jej życie było barwne niczym sensacyjny film, dlatego nie powinno dziwić, że nakręcono o niej serial. Co ciekawe w głównej roli można zobaczyć znaną z serialu "Zbuntowany anioł" Natalię Oreiro. Co wiadomo o serialu? Sprawdźcie sami.

02.08.2022Santa Evita

"Zbuntowany Anioł". Tak dziś wyglądają Milagros, Ivo, Andrea, Gloria i inni bohaterowie! Jak potoczyły się losy aktorów znanego serialu?

Argentyńska telenowela "Zbuntowany Anioł" trafiła do serc milionów widzów na całym świecie. Serial, w którym główne role zagrali Natalia Oreiro i Facundo Arana gromadził przed telewizorami także miliony widzów z Polski. Sprawdziliśmy, jak dziś wyglądają i co robią aktorzy wcielający się w bohaterów produkcji.

10.01.2022Zbuntowany anioł

"Zbuntowany anioł". Natalia Oreiro olśniła wszystkich w sukni z trenem. Czas się dla niej zatrzymał. Nie zgadniecie ile ma lat!

Natalia Oreiro pojawiła się ostatnio na gali Platino Awards 2021 w Madrycie i zachwyciła wszystkich. Urugwajska aktorka, która zasłynęła rolą pięknej Milagros w serialu "Zbuntowany Anioł" wybrała na tę okazję zjawiskową suknię z trenem. Internauci pieją z zachwytu i zauważają, że czas się dla niej zatrzymał. Zobaczcie, jak dziś wygląda Natalia Oreiro!

06.10.2021Zbuntowany anioł

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×