"Zdjęcie". Nowy film z Karoliną Gorczycą i Andrzejem Chyrą w marcu [WIDEO+ZDJĘCIA]

11 marca w kinach pojawi się film Macieja Adamka pt. "Zdjęcie", w którego obsadzie znaleźli się m.in. Karolina Gorczyca, Andrzej Chyra, Stanisława Celińska, Antoni Pawlicki oraz Aleksandra Konieczna. Prezentujemy Wam zwiastun obrazu oraz galerię zdjęć z planu filmu.

Multimedia

Ukryta fotografia znaleziona przez Adama (Maciej Łagodziński), na której jego matka w ciąży obejmuje obcego mężczyznę, wzbudza w szesnastolatku podejrzenie, że jego ojciec (Andrzej Chyra) może nie być jego biologicznym rodzicem. Adam ucieka z domu, żeby poznać prawdę. "Zdjęcie" to historia o poszukiwaniu własnej tożsamości, które wymaga nie lada odwagi i samozaparcia. Adam nie tylko rozwiąże frapującą go zagadkę, ale również odnajdzie przyjaciela w osobie starszego o dwa lata Przemka (Antoni Pawlicki) oraz spotka pierwszą miłość (Karolina Gorczyca), która może tę przyjaźń zniszczyć.

"Zdjęcie" to film o bardzo szczególnym w życiu każdego człowieka momencie – czasie pierwszej miłości, pierwszej przyjaźni, pierwszego zetknięcia ze śmiercią, budzącej się seksualności i poczuciu przejmującej samotności. Dorosłość definiowana jest w nim przez pierwsze fascynacje i trudne rozczarowania.

"ZDJĘCIE" W KINACH OD 11 MARCA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×