"Ze Network". David Hasselhoff w Polsce! Co w naszym kraju robi odtwórca roli Mitcha Buchannona?

David Hasselhoff to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów na świecie, więc nic dziwnego, że obecność amerykańskiego gwiazdora w Polsce jest szeroko komentowana. Co w naszym kraju robi odtwórca roli Mitcha Buchannona? Sprawdźcie!

Multimedia

David Hasselhoff to aktor, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Do dzisiaj wszyscy pamiętają jego rolę w "Słonecznym patrolu: czy "Nieustraszonym". David Hasselhoff to chodzący symbol telewizji lat 90. XX wieku i chociaż popadł na długie lata w niebyt, to później perfekcyjnie wykorzystał nawrót swojej popularności, który w głównej mierze oparty był na... żartowaniu z samego Hasselhoffa.

Jak widać, ten żart wciąż jest kontynuowany, bo David Hasselhoff, który w ostatnim czasie najczęściej na ekranie gra sam siebie, ponownie wcieli się w... Davida Hasselhoffa! Tym razem będzie miało to miejsce za sprawą niemieckiego serialu "Ze Network", który ma być szpiegowską komedią. W serialu Hasselhoff wyrusza w podróż do Niemiec, ponieważ dostaje angaż w jednym z teatrów i to staje się początkiem intrygi na międzynarodową skalę.

Maria Wawreniuk gwiazdą nowego polskiego serialu Netflix. Kim jest młoda aktorka? Jak wspomina pracę nad serialem? Zobacz więcej

Za reżyserię serialu, który powstaje dla platformy VOD TV Now, odpowiadają Christian Alvart oraz Siegfried Kamml, którzy razem stworzyli m.in. serial "Berlińskie psy" dla Netfliksa. W obsadzie produkcji znaleźli się także m.in. Max Befort, Reza Brojerdi, Lisa-Marie Koroll oraz Maximilian Mundt, którego widzowie doskonale znają z serialu "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)".

Zdjęcia do serialu z Davidem Hasselhoffem powstają w Polsce. Właśnie zakończono zdjęcia, które odbywały się w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze, o czym poinformował prezydent Jeleniej Góry, Jerzy Łużniak. Teraz filmowców można spotkać w Cieplicach, gdzie dalsze sceny będą kręcone w Pałacu Schaffgotschów.

Serial "Ze Network" ma liczyć 8 odcinków. Jego premiera jest przewidziana na 2022 rok. Warto dodać, że Christian Alvart oraz Siegfried Kamml nie po raz pierwszy pracują w Polsce. W naszym kraju realizowali także serial "Sløborn".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×