"Żelazny most" - zwiastun. Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat i Julia Kijowska w miłosnym trójkącie. Kiedy premiera?

„Żelazny most” to dramatyczna opowieść o trójce bohaterów uwikłanych w miłosną relację. Zobacz zwiastun filmu z Bartłomiejem Topą, Łukaszem Simlatem i Julią Kijowską

Multimedia

#"Żelazny most" - zwiastun

„Żelazny most” to dramatyczna opowieść o trójce bohaterów uwikłanych w miłosną relację. W rolach głównych w reżyserskim debiucie Moniki Jordan-Młodzianowskiej występują: Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat i Julia Kijowska. Premiera filmu w kinach 22 listopada, a już dziś można obejrzeć zwiastun:

"Żelazny most" - o czym jest

Pracujący na stanowisku sztygara Kacper (Bartłomiej Topa) ma romans z żoną swojego przyjaciela, Oskara (Łukasz Simlat), również górnika. Żeby móc spotykać się z kochanką (Julia Kijowska), Kacper wysyła Oskara do pracy na odległe i niebezpieczne odcinki kopalni. W czasie jednej z ich schadzek w kopalni następuje tąpnięcie, a Oskar zostaje odcięty w zawalonym chodniku. Kochankowie rzucają się w wir akcji ratowniczej, Muszą przy tym uporać się z poczuciem winy oraz świadomością, że pośrednio przyczynili się do dramatu zasypanego męża i przyjaciela. Nie pomaga im w tym żywe uczucie, jakim nadal siebie darzą. Zbyt wiele pytań, niepodjętych decyzji zostaje nagle bez rozwiązania, a niemożność konfrontacji z zaginionym mężem zmusza kochanków do szukania odpowiedzi w samych sobie.

Film był prezentowany w konkursie głównym 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Premiera kinowa zaplanowana na 22 listopada 2019.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×