"Zemsta o jasnych oczach". Francuski serial o słodkim smaku zemsty po latach. Gdzie oglądać?

Bohaterka serialu "Zemsta o jasnych oczach" cudem ocalała z wypadku, po 10 latach szuka zemsty na człowieku, który spowodował śmierć jej najbliższych. Ma nową twarz, nową tożsamość i wyrafinowany plan, który chce za wszelką cenę wcielić w życie…

Multimedia

"Zemsta o jasnych oczach" od poniedziałku, 10.06.2019 r. o 20:10 w TVP 2! - sprawdź program tv

Na krętej drodze niedaleko Nicei dochodzi do wypadku samochodowego, w którym ginie kobieta oraz dwoje jej dzieci. 10 lat później do miasta przyjeżdża piękna, młoda prawniczka Olivia Alessandri (Laëtitia Milot). Odnajduje dawną przyjaciółkę Mayę (Clémentine Justine) i wyjawia jej, że naprawdę nazywa się Emma Fortuny. Przeżyła tamten wypadek, teraz ma nową twarz, nową tożsamość i tylko pragnienie pomścić swoich bliskich, którzy wówczas tragicznie zginęli.

Ksiądz Mateusz oskarżony o złamanie tajemnicy spowiedzi! Kiedy nowe odcinki?Zobacz więcej

Wie, że za wypadkiem stoi Etienne Chevalier (Bernard Yerles), bogaty i wpływowy biznesmen. Aby zbliżyć się do kręgu, w którym obraca się Chevalier, Olivia zatrudnia się w kancelarii znanego nicejskiego adwokata Laffonta (Pierre-Arnaud Juin). Zdemaskowana przez miejscowego policjanta Yanna Legoffa (Lannick Gautry), który kiedyś prowadził śledztwo w sprawie śmierci rodziny Fortunych, Olivia wyjawia mu, że faktycznie wyszła cało z katastrofy. Legoff zgadza się jej pomóc.

Ich pierwszym celem jest sędzia Delattre, który przed laty umorzył postępowanie przeciwko niejakiemu Ange'owi Milacci, kierowcy Chevaliera, podejrzanemu o spowodowanie tragicznego w skutkach wypadku. Olivia i Legoff odkrywają, że Delattre działa pod dyktando Chevaliera, który zna jego skrywany od lat sekret.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×