"Zenek". Daniel Martyniuk idzie w ślady ojca? Syn Zenka Martyniuka nagrał piosenkę jako raper Lil Xen!

Daniel Martyniuk idzie w ślady ojca? Syn Zenka Martyniuka zamierza z impetem wkroczyć do branży muzycznej. Jako raper Lil Xen nagrał już piosenkę! Mamy próbkę jego wokalnych możliwości. Ma talent?

Multimedia

Daniel Martyniuk zostanie raperem?

Daniel Martyniuk ma na swoim koncie kilka skandali i wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Pobyt w areszcie, a następnie wakacje z rodziną w Białowieży na nic się zdały. Niepokorny syn Zenka Martyniuka nadal funduje ojcu kolejne problemy.

Syn Zenka Martyniuka znowu poza kontrolą. Daniel Martyniuk dostał gazem po oczach?Zobacz więcej

Ostatnio media rozpisywały się o jego wizycie w Warszawie, która zakończyła się awanturami w dwóch lokalach. Super Express podaje, że młody Martyniuk przyjechał wtedy do stolicy, aby nagrać piosenkę. Podobno wymarzył sobie karierę rapera.

Wyjechał z domu, żeby nagrać w stolicy piosenkę, ale on po zarejestrowaniu nagrań wolał się trochę pobawić i skończyło się burdą. Poczuł się ważny, myślał, że jak nagra pioseneczkę, to zwojuje świat i zrobi karierę co najmniej na miarę Zenka – ujawnił informator Super Expressu.

Daniel Martyniuk jako raper Lil Xen zaangażował się już w akcję pomocy polskiej służbie zdrowia, czyli #Hot16Challenge2. Próbkę jego raperskich możliwości możecie zobaczyć poniżej.

Teraz patrzę na świat inaczej. I to się już nigdy nie zmieni raczej. Choć zboczyłem z drogi światła, na drogę cienia i mroku, gdzie diabeł chodził tuż przy moim boku. Nie poddałem się. To wszystko dzięki mojej kochanej córce i żonie, która pokazała mi, że nie każdy statek tonie - rapuje Daniel Martyniuk.

Myślicie, że uda mu się powtórzyć sukces ojca w branży muzycznej?

Patrząc na jego ostatnie "dokonania" można przypuszczać, że syn Zenka Martyniuka zamierza z impetem wkroczyć do branży muzycznej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Podlasiak (gość)

  Po pierdółka to jakaś jest z wieśniackim wąsem

  04.06.2020 22:11
 • Biały (gość)

  Dla mnie to borowik ...

  03.06.2020 11:31
 • Jarkosky

  Całkiem nieźle

  02.06.2020 22:39
 • zyga (gość)

  Zrobiłbyś może coś pożytecznego w swoim zgniłym życiu palancie.

  02.06.2020 20:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×