"Zenek". Daniel Martyniuk płacze i przeklina nagrywając wideo. Syn Zenka Martyniuka znowu ma kłopoty?

To nie koniec wieści o Danielu Martyniuku. Jeszcze niedawno synowi króla disco polo groziły 3 lata więzienia za posiadanie narkotyków. Po rozprawie okazuje się, że to nie koniec kłopotów. Martyniuk płacze i przeklina na nagranym przez siebie wideo.

Multimedia

Daniel Martyniuk znowu ma kłopoty?

Syn Zenka Martyniuka nie ma dobrego czasu. Jakiś czas temu stanął przed sądem pod zarzutem posiadania narkotyków. Daniel Martyniuk przyznał się i otrzymał karę 5 miesięcy ograniczenia wolności, prace społeczne oraz obowiązek powstrzymania się od zażywania substancji odurzających. To jednak nie koniec.

Daniel Martyniuk po raz kolejny stanął przed sądem. Skruszony przyznał się do winy Zobacz więcej

Okazuje się, że ruszył ruszył kolejny proces z Martyniukiem w roli głównej. Tym razem chodzi o kierowanie samochodem bez prawa jazdy, którego syn króla disco polo został pozbawiony w 2018 roku. W kwietniu 2020 roku został ponownie zatrzymany, ale wtedy porozumiał się z prokuraturą i zobowiązał się do poddania karze w postaci 30 godzin prac społecznych oraz trzyletniego zakazu prowadzenia pojazdów. Sąd uznał jednak, że takie konsekwencje są zbyt łagodne i sprawa została wznowiona.

Ze względu na wszystkie sprawy, w które uwikłany jest Daniel Martyniuk, mężczyzna nie jest w dobrej formie. Niedawno opublikował w mediach społecznościowych wideo, na którym płakał i kierował bardzo ostre słowa pod czyimś adresem. "Tak traktujesz ludzi? Za kogo ty się uważasz, chłopie? Patrzcie, jak on traktuje innych ludzi. Wysyła swoich ludzi, bo np. nie lubi syna Zenka Martyniuka, którego trzeba zagazować, bo on jemu nie odpowiada" - mówił. Prawdopodobnie chodzi o właściciela sklepu, w którym Martyniuk był klientem.

Syn Zenka Martyniuka marzy o karierze... rapera! Mamy próbkę jego wokalnych możliwościZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Krijg (gość)

  To ze jest synem króla disco polo nie upoważnia go do przekraczania prawa,zadnego pobłażania

  06.08.2020 21:17
 • Daniel (gość)

  Zamknąć go na 5 lat to najlepszy detoks

  06.08.2020 20:46
 • emil (gość)

  huj mnie to obchodzi

  06.08.2020 20:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×