"Zenek". Daniel Martyniuk szykuje się do ślubu z Faustyną? Prawniczka chce zostać panią Martyniukową!

Daniel Martyniuk ma za sobą głośny rozwód z Eweliną, która jest matką jego córeczki Laury. Informator jednego z tabloidów twierdzi, syn Zenka i Danuty Martyniuk zamierza jeszcze raz się ożenić. Wygląda na to, że jego relacja z Faustyną robi się naprawdę poważna.

Multimedia

Daniel Martyniuk szykuje się do ślubu z Faustyną?

Hucznym ślubem Daniela Martyniuka z Eweliną z Russocic żyły swojego czasu wszystkie media w Polsce. Wydawało się, że syn gwiazdora disco polo jest gotowy się ustatkować i wieść szczęśliwe życie u boku pięknej żony i córeczki Laury. Rzeczywistość okazała się jednak zgoła inna. Po licznych skandalach i aferach z Danielem Martyniukiem w roli głównej, Ewelina wniosła o rozwód.

Ewelina z Russocic chce pozbyć się nazwiska Martyniuk! Córka Daniela Martyniuka nie będzie nosić nazwiska ojca?Zobacz więcej

Burzliwe małżeństwo syna gwiazdora disco polo zostało już oficjalnie zakończone, a niepokorny syn Zenka Martyniuka próbuje złożyć swoje życie do kupy. Wszystko wskazuje na to, że wrócił do swojej byłej narzeczonej, Faustyny, z którą odnowił kontakt niedługo po głośnym rozwodzie z Eweliną.

Informator "Super Expressu" twierdzi, że Daniel Martyniuk myśli już o kolejnym ożenku.

Faustyna narzeka, że nie chce być "na doczepkę". Chce zostać panią Martyniukową i od kilku miesięcy naciskała na ślub. Rodzice Daniela są załamani jego postępowaniem, nie są w stanie, przewidzieć co zrobi. Nawet na łonie rodziny nie chcą komentować tego, co robi.

Czy Daniel Martyniuk jeszcze raz się ożeni? A może to na razie tylko mrzonki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×