"Zenek". Danuta Martyniuk podsumowuje małżeństwo syna z Eweliną: Chciała na kasę się załapać? G**niara zas*ana

Danuta Martyniuk nie przebierała w słowach, podsumowując krótkie, acz burzliwe małżeństwo syna Daniela z Eweliną. Żona Zenka Martyniuka pod białostockim sądem dobitnie wyraziła swoje zdanie. Co powiedziała?

Multimedia

Daniel Martyniuk jest już po rozwodzie z Eweliną. Sąd w Białymstoku orzekł, że małżeństwo rozpadło się z winy Daniela i zasądził alimenty w wysokości 3,2 tys. zł miesięcznie: 2 tys. na rzecz byłej już małżonki Martyniuka i 1,2 tys. na ich córkę Laurę. Młody Martyniuk zapowiedział już, że będzie odwoływał się od tej decyzji, bo o ile córkę dalej chce utrzymywać, to na byłą żonę nie ma zamiaru łożyć.

Podobnego zdania jest jego mama - Danuta Martyniuk, która nie przebierała w słowach przed budynkiem białostockiego sądu.

Chciała na kasę się załapać? G**niara zas*ana, razem z mamusią - mówiła dla Faktu.

Daniel Martyniuk już po rozwodzie z Eweliną! Mocne słowa po rozprawie. Poszło o alimentyZobacz więcej

Żona Zenka Martyniuka w rozmowie ze zgromadzonymi dziennikarzami przyznała jednocześnie że "wnuczka jest dla niej najważniejsza".

Ja co miesiąc przesyłam pieniądze, jak nie dwa, to trzy tysiące. Mąż niedawno był, jak jechał na koncert, zawiózł też prezenty [...] Daniel wysłał jakoś dziesięć tysięcy, ja wysyłałam czy mąż wysyłał, wszystko mam udokumentowane. I jeszcze takich alimentów chcą. Od kogo? Od Zenka! - stwierdziła.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Paweł (gość)

    Największy wstyd Mamusia Danusia i jej synuś ukochany , robią Panu Zenkowi. Panie Zenku , odciąć to towarzystwo od Pana pieniędzy. Syn na przymusowe leczenie , i później do pracy, na utrzymanie siebie , i alimenty dla bylej żony i córki. A może teraz Pan rozwiedzie ??? To wcale nie zły pomysł, bo przez ten caly skandal wywołany przez syna i małżonkę, kariera wisi na włosku.Jak Pan to wytrzymuje...

    26.09.2020 16:10
  • Anna (gość)

    Pani Danuto, wychowanie jedynaka nie wyszło, i teraz sa tego opłakane skutki, 31 letni, pasożyt, leń, który ma problem z alkoholem, wyzywa i obrzuca błotem byłą żonę i jej rodziców .Pani do tego wszystkiego dolewa oliwę do ognia, trochę opamiętania. Tak to jest , jak nie ma się kultury wrodzonej ani nabytej. Pani Ewelina i jej rodzice , to klasa sama w sobie, życzę im spokoju i wytrwania w tej całej nagonce, trzeba pamiętać o dziecku które w tej całej sytuacji uczestniczy. ...

    26.09.2020 15:57
  • NELKA (gość)

    WIECIE CO JEST NAJGORSZE , ZE MAMUSIA WYCHOWALA SOBIE JEDYNAKA NA DRANIA CHAMSKIEGO , A TERAZ ATAKUJE SYNOWA , ZE LECIALA NA ICH PIENIADZE , TYLKO I WYLACZNIE I GDZIE JEST TU LOGIKA ! PRZECIEZ SYNOWA POCHODZI Z BOGATEJ RODZINY WIEC NAPEWNO NIE BRAKUJE NA JEJ POTRZEBY ! CHAMSTWO I BRONIENIE PRZED KAMERA TOTALNEGO NICPONIA MATKA Z OJCEM POWINNA MILCZEC , A NIE JESZCZE ATAKOWAC SYNOWA KTORA MIALA DOSC PONIZANIA , UPOKARZANIA I JEGO EKSCESOW , NIE POPIERAM MARTYNIUKOW LEPIEJ JAK ZAMILKNA BO KAZDY CZYTA I WYSLUCHUJE JEGO BREDNIE WRZUCANE NA IST.

    24.09.2020 09:36
  • Woda (gość)

    Co tu komentować niech każdy pilnuję siebie i swoich problemie , co tam jakiś Daniel czy Ewelina,malo rozwoduw , i nikt tak się nie lansuję jak oni.

    24.09.2020 00:55
  • Gratis (gość)

    Młoda bierze alkoholika a wszyscy jadą z Danka. Ale kasa nie śmierdzi.

    23.09.2020 19:35
  • Jik (gość)

    Żałosna tą p. Danuta, z największą klasa zachowuje się teraz młoda rozwódka nie komentując tych obelg. Rozwód to najpsze co się Ewelinie mogło zdarzyc po krótkim związku z narkomanem, alkoholikiem i żałosnym prostakiem po mamusi.

    23.09.2020 19:21
  • Teleranek (gość)

    Inocele będą dochodzić dlaczego nie wzięła za męża chłopaka z ogolniaka. Tylko wybrała alimenty.

    23.09.2020 17:22
  • Teleranek (gość)

    Ale przynajmniej nie blokują komentarzy. Dzięki Tak trzymajcie.

    23.09.2020 17:20
  • Mar o (gość)

    Nie potrafiła wychować prostaka kasa jej do łba uderzyła .Tatuś da jeden koncert dla TVP 1 I CALY ROK OPLACONY

    23.09.2020 14:49
  • Noka (gość)

    Mloda leciala na kase nic wiecej

    23.09.2020 06:58
  • Żeby jasność była ja Martyniuków nie bronię, tylko mówię prawdę (gość)

    Martyniuk dzieciaka powinien zabrać i tyle

    23.09.2020 01:29
  • PRAWDA W OCZY KOLE (gość)

    GUZIK POWINIEN PŁACIĆ, DZIECKO NIECH LALKA ZOSTAWI Z RODZICAMI I DO PRACY SIĘ SZYKUJE, CO NIE MA WYKSZTAŁCENIA? DO OBCIĄGANIA GO NIE POTRZEBA.

    23.09.2020 01:28
  • facet (gość)

    A takie wesele było huczne,opisywane że tyle kasy kosztowało,żeby tylko wszyscy się o tym dowiedzieli.Tacy wszyscy zakochani i co,i tylko dziecka szkoda.Bo kiedyś do dziecka dotrze że i tatuś i babcia uważali że było niby sposobem na kasę od Martyniuków-wstyd i hańba Martyniuki.Jak widać kasa klasy nie da.Żeby mamusia kiedyś z takim zawzięciem jakie ma teraz w opluwaniu synowej i jej rodziny synusia do pionu postawiła ,to teraz nie musiała by się wstydzić i oczami świecić za synalka zwykłego gówniarza, gówniarza bo na miano faceta to on nie zasługuje.

    22.09.2020 22:36
  • facet (gość)

    A takie wesele było huczne,opisywane że tyle kasy kosztowało,żeby tylko wszyscy się o tym dowiedzieli.Tacy wszyscy zakochani i co,i tylko dziecka szkoda.Bo kiedyś do dziecka dotrze że i tatuś i babcia uważali że było niby sposobem na kasę od Martyniuków-wstyd i hańba Martyniuki.Jak widać kasa klasy nie da.Żeby mamusia kiedyś z takim zawzięciem jakie ma teraz w opluwaniu synowej i jej rodziny synusia do pionu postawiła ,to teraz nie musiała by się wstydzić i oczami świecić za synalka zwykłego gówniarza, gówniarza bo na miano faceta to on nie zasługuje.

    22.09.2020 22:36
  • Kobieta (gość)

    Cham ze wsi wyjdzie,ale wieś z chama nigdy- trochę ogłady i kultury,jesteś żona,matka,babka osoba publiczna

    22.09.2020 22:02
  • Olga (gość)

    Ale z tej Danki prostaczka pierwsza klasa, nawet torba gucci nie pomoże jak ma się siano w tym końskim łbie, nie obrażając koni

    22.09.2020 21:58
  • Mira (gość)

    Święte słowa!!!

    22.09.2020 21:38
  • Mi Ra (gość)

    Z chama nie zrobi się pana, tak jak z Danki nie zrobi się damy

    22.09.2020 21:12
  • Wrona (gość)

    A kto niby ma płacić skoro synek nie pracuje? Oczywiście ze Zenek!!!!!! Bo kto? Chciało się młodszej D....to teraz trzeba płacić.

    22.09.2020 21:09
  • Marta (gość)

    Widać że pieniądze człowieka prostaka nigdy nie wyciągną w górę. Synuś swoją żonę wyzywał i obrażał publicznie. Tak go baba wychowała. Teraz płaci ćwok za to że za dobrze miał.

    22.09.2020 21:06
NowszeStarsze