"Zenek". Danuta Martyniuk zdradziła sekret swojej niesamowitej metamorfozy! Wystarczyło tylko minimalnie zmienić dietę. Z czego zrezygnowała?

Wciąż nie milkną echa spektakularnej przemiany, jaką przeszła żona króla disco polo, Danuta Martyniuk. Jakiś czas temu na jednej z imprez branżowych kobieta postanowiła zaprezentować się w zupełnie nowym wydaniu, pozbawionym zbędnych kilogramów. W najnowszym wywiadzie wybranka Zenona Martyniuka zdradziła sekret swojej metamorfozy. Okazuje się, że nie pomagał jej w tym żaden specjalista.

Multimedia

Zenon i Danuta Martyniukowie - historia miłości

Zenon Martyniuk obecnie jest jednym z najpopularniejszym muzyków w naszym kraju i przez wielu nazywany królem muzyki disco polo. Początki jego kariery sięgają jeszcze 1989 roku, kiedy to założył słynny zespół "Akcent". W tym samym roku muzyk poślubił miłość swojego życia - Danutę Rolecką. Uroczystość zaślubin miała miejsce 4 lutego 1989 w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Od tego czasu Martyniukowie tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Owocem ich miłości jest urodzony w 1989 roku syn Daniel. Obecnie Zenon i Danuta Martyniukowie zamieszkują w Grabówce leżącej nieopodal Białegostoku.

Tak kiedyś wyglądała żona króla disco polo! Jej metamorfoza robi wrażenieZobacz więcej

Danuta Martyniuk przeszła niesamowitą metamorfozę! Jaki jest jej sekret?

Swego czasu serwisy internetowe rozpisywały się o niesamowitej przemianie Danuty Martyniuk. Gdy wraz z mężem pojawili się na Gali Osobowości i Sukcesy 2022 wszyscy zbierali szczęki z podłogi na widok ukochanej króla disco polo, pozbawionej zbędnych kilogramów. Od tego czasu wiele osób zastanawiało się, jak żonie króla disco polo udało się osiągnąć jej wymarzoną sylwetkę. W rozmowie z "Faktem" kobieta postanowiła zdradzić, co zrobiła, żeby schudnąć. Okazuje się, że Danuta Martyniuk nie zatrudniła do pomocy żadnego specjalisty.

Moją figurę i moją urodę zawdzięczam tylko sobie i swojemu stylowi życia— wyznała "Faktowi" Danuta Martyniuk.

W rozmowie z dziennikiem, żona słynnego muzyka wyznała także, że w zrzuceniu zbędnych kilogramów pomogła jej decyzja o wyeliminowaniu z diety ziemniaków i ograniczeniu cukru. Ponadto Danuta Martyniuk regularnie trenuje ze szczególnym uwzględnieniem ćwiczeń na mięśnie brzucha. Dzięki temu udało jej się zamienić ubrania na te kilka rozmiarów mniejsze i dziś może się pochwalić wymarzoną sylwetką.

Zobacz galerię

To one przez lata witały widzów i prowadziły największe programy. Oto najsłynniejsze polskie spikerkiZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×