"Zenek". Mama Zenka Martyniuka miała zawał serca! W jakim stanie jest Teresa Martyniuk?

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki sugerujące, że Teresa Martyniuk, mama Zenka Martyniuka, miała zawał serca. Teraz lider zespołu Akcent postanowił odnieść się do tych doniesień!

Multimedia

Zenek Martyniuk kilka dni temu pojawił się w programie "Pytania na śniadanie", gdzie potwierdził, że rzeczywiście jego mama na początku roku miała zawał serca!

Miała zawał serca, którego praktycznie nie zauważyła. To było 8 stycznia. Źle się poczuła, źle spała w nocy. Siostra zawiozła ją na izbę przyjęć i tam stwierdzono, że ma zawał. Szybko przetransportowaną ją stamtąd do szpitala do Białegostoku - powiedział Zenek.

"Zenek". Życie to są chwile, czyli amerykański sen prostego chłopaka ze wsi. Warto obejrzeć film o Zenku Martyniuku?Zobacz więcej

Później Martyniuk dodał, że jego mama po tym wydarzeniu przez miesiąc była na rehabilitacji w Supraślu. Teraz na szczęście Teresa Martyniuk czuje się dobrze, chociaż świąt prawdopodobnie nie spędzi z synem z powodu szalejącej pandemii koronawirusa.

Teresa Martyniuk ma 70 lat i mieszka w Gredelach. Co ciekawe, kobieta od 40 lat prowadzi skup mleka i ani przez jeden dzień nie była na urlopie! Życzymy zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×