"Zenek". Marcin Miller o Zenku Martyniuku: To ludzie decydują o tym, kto jest dobry, a kto nie

Za nami premiera filmu "Zenek". Na wydarzeniu pojawił się m.in. Marcin Miller, który wypowiedział się o Zenku Martyniuku. Co lider zespołu Boys sądzi o koledze z branży muzycznej? Zobacz wideo!

Multimedia

Marcin Miller pojawił się na premierze filmu o Zenku Martyniuku, która odbyła się w poniedziałek, 10 lutego w Warszawie. Co sądzi o koledze z tej samej branży? Czy zazdrości mu sukcesu?

Nie lubię pchać się na pierwsze miejsca. Zenkowi się należy, ten szacunek i poklask. Istniejemy razem na rynku od 30 lat. Teraz jest boom na Zenona Martyniuka, ale to spływa też na nas - powiedział lider zespołu Boys.

Zenon Martyniuk z żoną i mamą, liderzy Bayer Full i Boysów na premierze filmu o królu disco polo!Zobacz więcej

Marcin Miller przyznał, że nie zazdrości koledze sukcesu. Wokalista powiedział też o tym, jak ważna jest dla niego prywatność i jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami i reakcjami na swój temat.

Zobacz wideo.

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl, x-news

"Zenek" - o filmie

„Zenek” to fabularna historia jednej z największych gwiazd muzyki disco polo, Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces, udowadniając wszystkim, że „Król disco polo jest tylko jeden!”

Komentarze

Skomentuj
 • Precz z pis (gość)

  Czyli ty boys nie jesteś, lud zdecydował.

  23.06.2020 02:04
 • rafał (gość)

  Zenek to całkiem dobrze zrobiony film. Ma swoje bolączki, błędy itp ale nie wpływa to szczególnie mono na odbiór całości.

  03.04.2020 00:49
 • andrzej (gość)

  Przez ogrom reklam przed samym filmem, co do zenka oczekiwania miałem duże, ale sam film okazał się co najwyżej poprawny. Można to obejrzeć tym bardziej jeśli zna się piosenki zespołu Akcent

  07.03.2020 16:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×