"Zenek". Syn Zenka Martyniuka w ogniu krytyki Internautów. Danuta Martyniuk ostro odpowiada: Pozamykajcie te mordy!

Zamieszanie w rodzinie Martyniuków trwa w najlepsze. Daniel M., który najbliższy miesiąc spędzi za kratami, jest w ogniu krytyki ze strony Internautów. Nieoczekiwanie głos w jego sprawie postanowiła zabrać matka, która ostro zaapelowała: "Pozamykajcie te mordy!".

Multimedia

Daniel M., czyli syn króla disco polo, Zenka Martyniuka, lubi zamieszanie wokół swojej osoby. Domniemane znęcanie się nad żoną, wielkie pogodzenie z małżonką, a teraz łamanie kwarantanny oraz prowadzenie auta bez odpowiednich uprawnień - lista przewinień Daniela M. robi się coraz potężniejsza.

30-latek jednak nic sobie z tego nie robi i szaleje dalej, a właściwie szalał, bo Sąd Rejonowy w Białymstoku zdecydował, że Daniel M. spędzi najbliższy miesiąc w areszcie. Czy to pomoże niesfornemu potomkowi króla disco polo?

Syn Zenka Martyniuka skazany za złamanie kwarantanny. Daniel M. trafi do więzieniaZobacz więcej

Tego nie wiemy, ale wiemy, że Daniela miłością bezwarunkową kocha matka, Danuta Martyniuk, która nieoczekiwanie postanowiła w ostatnich dniach wdać się w internetową pyskówkę z krytykami jej syna. Żona Zenka napisała m.in. (pisownia oryginalna):

Pozamykajcie te mordy! (...) Synowi zrobili test na koronawirusa i wyszedł ujemny także nikogo nie zaraził Proszę Psna. (...) Prosze si zająć swoimi sprawami a nie pouczać 50 letnie osoby wstyd. (...) Serce matki jest zawsze przeżył dziecku jakie by nie było i Kocham go całym sercem. Dziękuje ludziom którzy nas wspierają i piszą dla nas pozytywne komentarz podtrzymuja nas na duchu. A ci którzy nam wbijają nóż w serce to tacy sam bandyci jak media jak pewie policjant z Bilegostoku

Zgadzacie się z nią?

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Emerytka (gość)

    To wszystko z zazdrosci że oni mają dużo pieniędzy . Głupie poloczki .

    13.05.2020 16:10
  • ZOJA (gość)

    Pieprzone katoliki odczepcie sie od tej rodziny. WSTYD.

    13.05.2020 16:07
  • Wioletta (gość)

    Czytajac komentarze Mozna Sie zalamac .Polskie swinie kazdego by zezarly z zazdrosc I msciwosci etc.Tylko nie wiedza ze moze ich jeszcze gorsze spotkac. Pani Danuto rozumie pania dokladnie.A te swinie proponuje wyslac do koryta tam gdzie ich miejsce.Ma pani innego syna a to nie znaczy ze gorszego jest inny i on te swinie jeszcze zaskoczy.Jakie serce matki takie serce dzieci .powodzenia.kocham podziwiam pania- powodzenia😊bedzie dobrze😄

    08.05.2020 23:16
  • Wioletta (gość)

    Jeatem za Pania Martyniuk wszystkie drains puste hieny tylko ja krytykuja. SERCE MATKI zawsze jest przy dziecku ale glupie glaby tego nie rozumia

    08.05.2020 23:05
  • Nike (gość)

    Jaka matka taki synalek, w głowie im się poprzewracalo, chamskie odżywki to oznaka braku kultury, ale czego tu wymagać.

    21.04.2020 01:17
  • Lulu (gość)

    Ludzie zajmijcie się swoimi sprawami. Pilnujcie swoich ogródków a nie wsadzacie nosa w czyjeś życie. Nikt nie wie jak wychował swoje dzieci dopiero czas pokaże czy będą takimi jak byście chcieli. Opanujcie się z tymi komentarzami.

    19.04.2020 12:49
  • Gosc (gość)

    Szkoda mi P.Zenka tak ciężko pracuje

    19.04.2020 10:44
  • Majka (gość)

    Majka

    18.04.2020 11:50
  • Elzbieta (gość)

    Martyniuka to bozyszcze Kurski ego i pisowcow ona jest prostacka i żałosna film to badziewie

    16.04.2020 13:42
  • Ona (gość)

    Niestety to chora rodzina To że ten młody ma coś nie tak z głową to widać, ale żeby dojrzała kobieta się tak zachowywała to wstyd Szkoda tego Zenka.

    16.04.2020 10:01
  • Niewiem (gość)

    co to jest ta zenek

    15.04.2020 16:45
  • Dtt (gość)

    Marti ma 100% racji.

    15.04.2020 15:42
  • Marti (gość)

    Tak poczytałam trochę, Waszych opinii i komentarzy nie jestem ani za tym ani, ale uważam że każdy rodzic pragnie wychować swoje dziecko na dobrego człowieka W każdej rodzinie jest coś nie hallo więc niech każdy zajmuje się swoimi brudami bo mi nawet jeśli ktoś nie pasuje tak jak Was np syn Zenka to nie rozumiem po co siledzic jego historię życia. Chyba z nudów i dla plotek. Wspomnę że sama mam trzy córki tak samo były wychowywane a każda jest inna różnią się bardzo i nie zawsze jest kolorowo z dziećmi nie raz tak już jest. I naprawdę bardzo rozumiem i współczuję Państwu Martyniukom. Bo matkę naprawdę boli jak dziecko robi coś źle,czy złego i nie ma tu znaczenia czy są pieniądze czy ich nie ma i czy jest ze wsi czy z miasta. Ja uważam że każdy powinien być dobrym człowiekiem i naprawdę powinniśmy się trochę lepiej szanować. A każdy z nas niech pilnuje swoich spraw,rodzin itd a jak ma ktoś za dużo czasu to może jakaś książka np Grzesiuka polecam i serdecznie szczerze Wszystkich pozdrawiam oraz oczywiście Państwa Martyniukow pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki za Syna, będzie dobrze musi być dobrze . .

    15.04.2020 13:39
  • Ja (gość)

    Że ta pani się nie wstydzi że tak synka wychowała jak można spojrzeć ludziom w oczy . Wstyd .

    15.04.2020 12:27
  • Martyna (gość)

    Prostak to zawsze prostotak. Nie pomogą pieniądze. Danuta opamiętaj się bo wyladujesz w wariatkowie.

    15.04.2020 10:56
  • Rozległy synus (gość)

    Powinien trafić na trzy miesiące o wodzie i suchym chlebie,a mamusia niech go wychowa dobrze bo widać ze oboje furiaci

    15.04.2020 10:24
  • Boys (gość)

    Taki tekst mi sie tu przypomnial " miala matka syna, syna jednego...."

    15.04.2020 01:12
  • Aneta (gość)

    Żal mi pana Zenka nie dosyć że syn rozbestwiony przez matkę,to i żona furiatka która nie potrafi wziąć na klatę zagrywek swego pierworodnego,cóż każdego szkoda czy to biedny czy bogaty.

    15.04.2020 00:00
  • Aneta (gość)

    To wszystko z zazdrości! Dużo osób zazdrości ludziom którzy mają sławę. Ja na miejscu P. Martyniuk to samo bym powiedziała. Dlaczego każdy widzi czyjeś błędy a swoich nie.

    14.04.2020 21:58
  • Aneta (gość)

    To wszystko z zazdrości! Dużo osób zazdrości ludziom którzy mają sławę.

    14.04.2020 21:55
NowszeStarsze