"Zenek". Syn Zenka Martyniuka znowu poza kontrolą. Daniel Martyniuk dostał gazem po oczach?

Zenek Martyniuk nie uniknie kolejnych niewygodnych pytań o syna, bowiem Daniel Martyniuk wciąż daje o sobie znać. Teraz mężczyzna, który powrócił do mediów społecznościowych, opublikował niepokojące wideo.

Multimedia

Na krótkim filmie, który Daniel Martyniuk opublikował w formie story na swoim Instagramie, widzimy zapłakanego młodego Martyniuka, który wyzywa i grozi właścicielowi jednego z warszawskich sklepów z ekskluzywną odzieżą.

Syn Zenka Martyniuka opuścił areszt! Co dalej z Danielem M.?Zobacz więcej

Wygląda na to, że w sklepie doszło do konfliktu pomiędzy Danielem Martyniukiem a obsługą sklepu, w efekcie czego syn Zenka Martyniuka został wyprowadzony przez ochronę i spacyfikowany za pomocą gazu pieprzowego, co tłumaczyłoby zapłakaną twarz. Pomiędzy maratonem bluzgów oraz wyzwisk, młody Martyniuk mówi na filmie:

Tak traktujesz ludzi? Za kogo ty się uważasz, chłopie? Patrzcie, jak on traktuje innych ludzi. Wysyła swoich ludzi, bo np. nie lubi syna Zenka Martyniuka, którego trzeba zagazować, bo on jemu nie odpowiada.

Co jeszcze powiedział Daniel Martyniuk? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fil (gość)

    Zobacz Już dziś film Bad Boys for Life 2020 !

    Oraz inne hity kinowe! Ponad 9000tyś filmów i seriali!

    filmvod.pl

    Zapraszam

    04.06.2020 20:48
  • Gośka (gość)

    Mialam kolezanke w podstawowce. Najpiekniejsza w calej szkołe, super zgrabna, super sie uczyla. Tylko ulegala wplywom. Chlopak w ktorym sie zakochala to byl łobuz. Zaczela pic bo on pil. Imprezy, alkohol pozniej byly narkotyki. Nie bylo pieniedzy na uzywki to mieli sie wlamac do sklepu. Spotkalam ja po latach na ulicy. Szla brudna, smierdzaca i zataczala sie. Mnie jej bylo szkoda. Nie wiem czemu sie stoczyl? Szkoda jednak chlopaka i jego rodziny :((((

    03.06.2020 08:17
  • Anka (gość)

    Mnie go szkoda. 30 lat i zycie zmarnowal sobie, rodzicom i dziecku.

    02.06.2020 22:15
  • polka (gość)

    Oczyść POLSKĄ MUZYKĘ z disco polo, w wstyd, skandal, polska muzyka Chopin, Kilar , Górecki, Penderecki, Makowicz, Możdżer, Komeda, Niemen, wielu, wielu genialnych artystów rocka, bluesa, jazzu, ale nie to , ludzie ocknijcie się, dlaczego hołubicie taka disco tandetę

    01.06.2020 18:23
  • Adą (gość)

    Wogole go nie żal

    01.06.2020 07:35
  • Do wojska (gość)

    Z tym Danielkiem....kible niech szoruje,podłogi froteruje,ziemniaki obiera....Na poligon z nim na miesiąc-bez telefonu,pieniędzy,karty-przeczołgać w lesie-niech po małpim gaju poskacze-a jak się będzie burzył to do ancla,i rejony szczoteczką do zębów......ech-rozmarzyłem się.....Teraz gimbaza i słoiki mają swoje prawa.....żenada.

    31.05.2020 23:35
  • Zgroza (gość)

    Wdał się w Danke cyganke i tak będzie swoje całe życie cyganił

    31.05.2020 19:37
  • Zgroza (gość)

    Wdał się w Danke cyganke i tak będzie swoje całe życie cyganił

    31.05.2020 19:37
  • Zgroza (gość)

    Wdał się w Danke cyganke i tak będzie swoje całe życie cyganił

    31.05.2020 19:37
  • Zgroza (gość)

    Wdał się w Danke cyganke i tak będzie swoje całe życie cyganił

    31.05.2020 19:36
  • Agnieszka (gość)

    PATOLOGIA

    31.05.2020 16:18
  • Camaro (gość)

    Dom wariatów, gość się wdał w matkę, ciekawe jaką kolejną aferę nakręci ten alkus narkoman. Ojciec mu krzywdę zrobił bo dawał mu wszystko podane na tacy i ten odpad społeczny nie zna życia, a tym bardziej pracy na swoje utrzymanie...

    31.05.2020 15:23
  • nina (gość)

    Zenek - odetnij się tego toksycznego syna i leniwej Danki. Weź sobie normalną, pracowitą kobietę, miej porządne dzieci - bo tak to tylko wstyd.

    31.05.2020 13:03
  • Pedro (gość)

    Toż to zwykły menel i poj.........niec jego się powinno zamknąć w Gostyninie i trzymać do końca życia .

    31.05.2020 12:59
  • FR (gość)

    Ten człowiek jest aż tak bardzo zauroczony tą żoną i synalkiem że nie widzi że oni sobie z niego robią jaja.On jest tylko dojną krową.

    31.05.2020 12:40
  • S (gość)

    Paskiem powinien tatuś go wywalić

    31.05.2020 12:12
  • Malwina (gość)

    Przypomina mi to film pt,, Ballada o Januszku " . Wstyd.

    31.05.2020 12:06
  • Malwina (gość)

    Przypomina mi to film pt,, Ballada o Januszku " . Wstyd.

    31.05.2020 12:06
  • MietekX (gość)

    Do wora i do jeziora chwasta

    31.05.2020 10:53
  • Bezdomny (gość)

    Patologia!!!!!

    31.05.2020 09:55
NowszeStarsze