"Zenek". Wielka żałoba w rodzinie Zenka Martyniuka! Nie żyje mama Danuty Martyniuk!

Trudne dni przed rodziną Zenona Martyniuka. Właśnie zmarła teściowa króla disco polo. O śmierci swojej mamy poinformowała Danuta Martyniuk.

Multimedia

ŻAŁOBA W RODZINIE ZENKA MARTYNIUKA!

Nie żyje teściowa Zenona Martyniuka. O śmierci swojej mamy poinformowała w mediach społecznościowych sama Danuta Martyniuk. Seniorka miała 72 lata. Danuta Martyniuk napisała:

Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj.Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz.Dolaczylas Mamusi do naszego tatusia a do Swego męża.Spoczywaj w Pokoju.

Mama Danuty Martyniuk w ostatnim czasie zmagała się z zakażeniem COVID-19, a do tego doszły jeszcze inne komplikacje zdrowotne. Jej stan zdrowia pogarszał się z dnia na dzień i pod koniec września trafiła do jednego z białostockich szpitali. Niestety, w środę wieczorem teściowa Zenona Martyniuka zmarła.

Daniel Martyniuk skazany! Syn króla disco polo usłyszał wyrok za swoje przewinienia!Zobacz więcej

Zenek Martyniuk w rozmowie z "Faktem" powiedział:

Jest nam smutno, bo odeszła nasza druga mama. Obecnie załatwiamy wszelkie formalności związane z pogrzebem. Nasza rodzina jest zgrana, więc jakoś dajemy radę w tym trudnym czasie.

Zenonowi Martyniukowi oraz jego rodzinie składamy kondolencje. Swoje wyrazy wsparcia przekazują również fani, którzy piszą:

Cudowna kobieta, mama i babcia. Najszczersze kondolencje. 🖤

Wyrazy współczucia.

Pamiętam jej śmiech... Wyrazy współczucia 😢

Wyrazy współczucia całej rodzinie, zawsze dobra, wesoła, elegancka, współczujaca, nie przechodziła obok długiego człowieka obojętnie zawsze się zatrzymała, porozmawiała... Odszedł dobry człowiek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • habr (gość)

  Ból to ogromny, gdy najbliżsi od nas odchodzą..... Najszczersze kondolencje i wyrazy największego współczucia i wsparcia dla całej rodziny Państwa Martyniuk ....

  07.05.2021 00:03
 • jędruś (gość)

  Kolejna tragedia narodowa .Pogrzeb bedzie transmitowany w TVP1 .

  06.05.2021 19:36
 • Marek Gorzów Wlkp (gość)

  Moja kochana MAMUSIA też odeszła też Danusia w wieku 70 lat w lutym też na choroby wspulistniejace przeżywam to do tej pory trzymajcie się czas goiji rany

  06.05.2021 18:17
 • Antyfan (gość)

  Kogo to interesuje. Tyle ludzi umiera dziennie nie tylko matka wypróbowanego Zenka przez Kurskiego.

  06.05.2021 16:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×