"Zenek". Zenon Martyniuk z żoną i mamą, liderzy Bayer Full i Boysów na premierze filmu o królu disco polo!

W poniedziałek, 10 lutego odbyła się uroczysta premiera filmu "Zenek" o liderze zespołu disco polo Akcent. Na wydarzeniu Zenon Martyniuk pojawił się w towarzystwie żony i mamy. Na ściance można było także zobaczyć aktorów występujących w filmie oraz liderów Bayer Full i Boysów.

Multimedia

"Zenek" - gwiazdy na uroczystej premierze

W poniedziałek, 10 lutego 2020 w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Zenek" opowiadającego o życiu króla disco polo - Zenonie Martyniuku. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć głównego bohatera. Lider Akcentu pojawił się w towarzystwie żony i mamy. Na ściance pozowali także aktorzy grający w "Zenku", czyli Krzysztof Czeczot (dorosły Zenek Martyniuk), Jakub Zając (młody Zenek), Klara Bielawka (Danuta Martyniuk), Adam Kraśko, którego widzowie kojarzą z programu "Rolnik szuka żony".

Zenon Martyniuk szczerze o wnuczce i małżeństwie Daniela i Eweliny. Zapowiedział ważne rodzinne wydarzenie! Zobacz więcej

Na premierze "Zenka" pojawili się także Marcin Miller z zespołu Boys, Sławomir i Renata Świerzyńscy z Bayer Full, Michał Wiśniewski, Jarosław Jakimowicz, Monika Jarosińska, Małgorzata Tomaszewska i Ilona Łepkowska.

Kto jeszcze pojawił się na uroczystości?

Zobacz galerię

"Zenek" - o filmie

„Zenek” to fabularna historia jednej z największych gwiazd muzyki disco polo, Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces, udowadniając wszystkim, że „Król disco polo jest tylko jeden!”

Komentarze

Skomentuj
  • Grubas spod remizy osp (gość)

    Ależ b@dxiew zrobiony z kasy podatników przez TVP... Nie da się tego oglądać.

    23.06.2020 01:56
  • łukasz (gość)

    Byłem jakiś czas temu na filmie Zenek i coś mi nie bardzo się zgadza, bo wszędzie widzę krytycznie słabe oceny za film, A moim zdaniem film jest całkiem całkiem. Ja wiem, że są różne gusta, ale jest dużo gorszych filmów. Fabuła ma gorsze chwilę Ale jakoś się trzyma. Podejrzewam też trochę podłoże polityczne tych ocen

    17.04.2020 14:22
  • felek (gość)

    Wyjście do kina na film Zenek to dobra decyzja. Obawiałem się trochę tego hejtu. Ale nie ma co się przejmować, to fajny film, śmieszny czasem

    30.03.2020 00:50
  • henryk (gość)

    Zenek to dość ciekawy film, moim zdaniem niesłusznie aż tak żle oceniany. Poszedłem na seans tylko po to by przekonać się, czy jest aż tak źle. O dziwo to dość miły film z prosta przewidywalną fabułą. Tu jednak to nie wada a zaleta. Trochę tak jak w muzyce disco polo, by był sukces musi być prosty rytmiczny tekst. Tu mam wrażenie, że jest zachowana ta sama zasada, przez co mimo kilku gorszych scen całość ogląda się miło.

    20.03.2020 18:56
  • wiesław (gość)

    Byłem w ubiegłym tygodniu na zenku I było nawet nawet. Film miał kilka błędów, ale najgorszy nie był. Czytając opinie miałem obawy, ale są one mocno przesadzone. Mówiąc uczciwie film jest średni, ale nie jakiś zły czy zepsuty

    07.03.2020 16:04
  • Karol (gość)

    Byłe z żoną na filmie gdyż lubimy muzykę disco polo, no cóż film nie wył najlepszy na świecie ale widzieliśmy gorsze, a tu nawet kilka razy się zaśmiałem. Nie wiem czemu ludzie tak bardzo źle ich oceniają , ode mnie mają 6/10 .

    05.03.2020 21:31
  • waldek (gość)

    Zastanawia mnie czemu Zenek ma tak niską ocenę. Przełamałem się i poszedłem na film. Fabuła, czy gra aktorska na nagrodę nie zasłużyły, więc wydarzeniem roku film nie będzie, ale jest wiele Polskich nowych filmów, gdzie podstawowe elementy budowy filmu wypadają gorzej. Dla mnie film 5 na 10 i mam wrażenie, że gdyby TVP ukryło fakt, że brała udział w tworzeniu filmu, to ocena całości byłą by inna

    29.02.2020 09:54
  • kicka (gość)

    mega się cieszę, że powstał taki film, wybieram się w weekend

    13.02.2020 22:02
  • Jozefina (gość)

    Dlaczego jedynaka nie bylo?

    11.02.2020 22:53
  • Agi (gość)

    Zwiastuny są fajne, mega podoba mi sie, że w filmie jest powrót do lat 80-90 :D kasety na stadionach kto to pamięta ??!!! Mega wspomnienie dzieciństwa :D

    11.02.2020 22:43
  • ola (gość)

    Fajnie,że powstał ten film. Pan Zenek to bardzo sympatyczny facet. Śpiewa od dziecka. Jego piosenek można słuchać bez końca.

    11.02.2020 22:27
  • Khgr (gość)

    Zenek ma gdzieś ze 98%ludzi mówi ze ten film to nieporozumienie...ślą niego ważna jest kasa a nie recenzje

    11.02.2020 21:07
  • Lena (gość)

    Obsada fajna, chetnie zobacze, choc fanka disco polo nie jestem.

    11.02.2020 15:53
  • Pytania (gość)

    A czemu nie powstał film o kimś takim, jak Violetta Villas, czy inni artyści, którzy zasługują na upamiętnienie za dorobek, a ich życie to gotowy scenariusz na film? Czemu nie nakręcą filmu o Zbigniewie Wodeckim, którego piosenki w soundtracku byłyby prawdziwym miodem dla uszu. Czy doczekamy się filmu o cudownym Romualdzie Lipko, który niedawno odszedł, a jest niezwykle ważną osobistością dla muzyki? Po co, lepiej rzucać ludziom z każdej strony disco polo, żeby czasem nie pozwolić im obcować z prawdziwą sztuką i poznać prawdziwych artystów. Smutne, ale jakże prawdziwe w Polsce.

    11.02.2020 15:26
  • Fanka (gość)

    Zenek super facet

    11.02.2020 13:43
  • Fsnka (gość)

    Zenek super facrt

    11.02.2020 13:41
  • Kinga (gość)

    Super, że wszyscy się spotkali. Też chętnie zobaczę ten film :)

    11.02.2020 13:28
  • Konrad (gość)

    No no, zobaczymy ten film. Czy rzeczywiście jest taki dobry jak o nim mówią

    11.02.2020 13:06
  • Bambi (gość)

    Dokładnie, Polak potrafi! Nie ma wstydu.

    11.02.2020 12:09
  • Hollywood (gość)

    Wspaniali aktorzy i ludzie. Film rewelacyja. Nasze polskie Hollywood. Też nas stać nie tylko Amerykę. Niczym nie urągają nasi aktorzy, film i państwo Martyniuk od ludzi w Hollywood.

    11.02.2020 11:55