Zenon Martyniuk wkrótce zostanie dziadkiem. Syn gwiazdy disco polo zdradził płeć i imię dziecka! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Lider zespołu "Akcent" Zenon Martyniuk już niebawem zostanie dziadkiem. Syn gwiazdy disco polo - Daniel w programie "Pytanie na śniadanie" zdradził już płeć i imię dziecka!

Multimedia

Daniel Martyniuk był ostatnio gościem programu "Pytanie na śniadanie". Syn gwiazdy disco polo poślubił niedawno 19-letnią Ewelinę Golczyńską. Para spodziewa się pierwszego dziecka. Daniel Martyniuk w "Pytaniu na śniadanie" zdradził, że w podróż poślubną wybierają się z żoną w przyszłym roku. Najprawdopodobniej będę odpoczywać na Malediwach. Martyniuk potwierdził też, że oczekują z żoną córki, ale wciąż nie mogą porozumieć się w sprawie imienia.

Jedyne imię jakie ja wybrałem to Noemi. Ale może będzie Klara lub Laura, ale raczej Noemi - mówił w "Pytaniu na śniadanie" Daniel Martyniuk

Wesele syna Zenka Martyniuka w królewskim stylu! Pojawiła się gwiazda światowego formatu! [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Przypominamy, że Syn Zenka Martyniuka - Daniel poślubił swoja ukochaną Ewelinę w sobotę 6 października 2018 roku. Uroczystość odbyła się w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu, a wesele w Lipowym Moście. Jak informowały media muzyk i lider zespołu Akcent nie szczędzi funduszy na uroczystość, której koszt wyniósł podobno milion złotych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • aiewci aznimogapomiwi enia. (gość)

    die l cy j e n oj e g io sm e to z cz wi ci e o d ho u dz 19 ku mi si e [ z o cz Rez o n s s - s y bk i e m i ny

    30.10.2018 13:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×