"ZeroZeroZero", czyli włoski "Narcos"! O czym będzie serial twórców "Gomorry"? [TEASER]

Już w przyszłym roku na ekrany trafi serial "ZeroZeroZero", który przemytnikach narkotyków! Do sieci trafił już pierwszy teaser produkcji! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Serial "Gomorra" jest jedną z najlepszych włoskich produkcji w historii! Jej twórcy już wkrótce powrócą z serialem "ZeroZeroZero", który opowie o przestępcach zajmujących się przemytem narkotyków z Ameryki do Europy.

Netflix nakręci serial o kulisach porażki Hillary Clinton! Będzie lepszy niż "Na cały głos"?Zobacz więcej

Do sieci trafił właśnie pierwszy teaser serialu, który utrzymany jest w bardzo mrocznym, niepokojącym klimacie. Możemy się spodziewać produkcji pełnej akcji, która będzie trzymać widza w napięciu od początku do samego końca:

Sacha Baron Cohen jako jeden z najwybitniejszych izraelskich szpiegów w nowym serialu Netflixa!Zobacz więcej

W międzynarodowej obsadzie serialu znaleźli się tacy aktorzy jak Andrea Riseborough ("Birdman", "Niepamięć"), Dane DeHaan ("Na śmierć i życie", "Lekarstwo na życie"), Gabriel Byrne ("Człowiek w żelaznej masce", "Podejrzani"), Harold Torres ("El Chapo"), Francesco Colella ("Trust", "Made in Italy") oraz Tcheky Karyo ("Zaginiony", "Doberman"). Serial wyreżyserowali Stefano Sollima, Pablo Trapero oraz Janus Metz.

Powstanie serial o kulisach zamachu na World Trade Center! Stworzy go laureat Oscara!Zobacz więcej

Podstawą dla scenariusza "ZeroZeroZero" jest książka Roberto Saviano pod tym samym tytułem. Za serial produkowany dla Sky i Canal+ odpowiedzialna jest w dużej mierze ta sama ekipa, która zapracowała na sukces "Gomorry", czyli m.in. Leonardo Fasoli, Stefano Bises, Roberto Saviano i Stefano Sollima.

Premiera zaplanowana jest na 2020 rok i odbędzie się po jesiennym Festiwalu Filmowym w Wenecji. W Polsce serial najprawdopodobniej pokaże Canal+. Prawa do niego ma także telewizja Sky i Amazon Primie Video.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×