Zespół LemON wraca do Must Be The Music! [WIDEO]

Na kilka dni przed premierą nowego albumu zespół LemON wystąpi na scenie " Tylko Muzyka. Must Be The Music ". Wiemy co zaśpiewa Igor Herbut!

Multimedia

Już w najbliższą niedzielę drugi półfinałowy odcinek "Must Be The Music". Na scenie zobaczymy dziewięcioro uczestników, którzy w muzycznym starciu zawalczą o dwa miejsca w wielkim finale.

Oprócz muzyków walczących o swoje miejsce na polskiej scenie muzycznej w "Must Be The Music" zagra także zwycięzca III edycji show - LemON. W niedzielnym odcinku Igor Herbut zaśpiewa dwa utwory - znany wszystkim "Napraw" oraz singiel "Scarlett", który promuje drugi krążek zespołu. Nowy album LemON ujrzy światło dzienne już 24 listopada! Czego możemy się po nim spodziewać?

CZYTAJ TAKŻE: "MUST BE THE MUSIC" 9.11.2014. DO FINAŁU PRZESZLI PATSIN M SKI BLUE I MARIA MARKIEWICZ! WSZYSTKIE KŁÓTNIE KORY I PIOTRA ROGUCKIEGO. TEGO NIE BYŁO W TELEWIZJI! [WIDEO]

  • Cała nowa płyta stanowi swojego rodzaju list, prywatne wyznanie - tłumaczy Igor Herbut. - Dlatego też okładka wygląda jak koperta, my jesteśmy na niej znaczkami... Myślę, że po przesłuchaniu całości wszystko stanie się jasne - mówi lider zespołu LemON.

FILM https//youtu.be/8GE2N8Ye5Tw

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×