Zgarnij cyfrówkę na majówkę! Konkurs Telemagazynu!

Zapisz się na nasz newsletter i wygraj jeden z trzech aparatów cyfrowych marki Samsung.

Multimedia

Od zwycięstwa dzielą Was dwa proste kroki:

  1. Zapiszcie się na newsletter Telemagazynu. Wystarczy, że wejdziecie na adres WWW.TELEMAGAZYN.PL/NEWSLETTER i wpiszecie swój adres email, a następnie potwierdzicie rejestrację klikając w maila potwierdzającego, którego dostaniecie od nas.

  2. Przeczytajcie pytanie konkursowe, które trafi do Was mailowo razem z cotygodniowym newsletterem Telemagazynu. PYTANIE KONKURSOWE TRAFI DO WAS 21 KWIETNIA! Czas na odpowiedź macie do 27 kwietnia, do godziny 23.59. Maile wysyłacie na adres: telekonkurs@polskapresse.pl

PUBLIKUJEMY PYTANIE KONKURSOWE I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W ZABAWIE. PYTANIE BRZMI: "CO SFOTOGRAFUJESZ JAKO PIERWSZE SWOJĄ NOWĄ CYFRÓWKĄ?"

Do wygrania są 2 aparaty Samsung NX100 oraz 1 aparat Samsung NX10.

28 kwietnia skontaktujemy się ze zwycięzcami, listę zwycięzców opublikujemy w serwisie oraz w naszym newsletterze.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Powodzenia!

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    KIEDY WYNIKI KONKURSU?

    28.04.2011 10:25
  • Redakcja

    Podsumowanie konkursu oraz lista zwycięzców jeszcze dziś :)

    28.04.2011 10:10
  • Kasia (gość)

    Heh, ja również czekam. Tak mi się marzy aparat :( Byłby doskonałym prezentem na jutrzejsze urodziny:)

    28.04.2011 10:01
  • meister (gość)

    O której można się spodziewać listy laureatów?

    28.04.2011 08:33
  • Redakcja

    Witam,

    1. Newsletter z pytaniem został wysłany jeszcze raz 26 kwietnia rano. 2. Opublikowaliśmy także pytanie w treści niniejszego artykułu, dla tych którzy mieli problemy z odbiorem wysyłki.

    pozdrawiamy, Redakcja

    26.04.2011 14:22
  • ANIA (gość)

    Czy dostaliście pytanie konkursowe, bo ja wpisałam się na newsletter, aktywowałam i nic do mnie nie doszło ani 21 ani jak było napisane 25 kwietnia...

    26.04.2011 10:31
  • Ania (gość)

    Czy dostaliście pytanie konkursowe, bo ja wpisałam się na newsletter, aktywowałam i nic do mnie nie doszło ani 21 ani jak było napisane 25 kwietnia...

    26.04.2011 10:27
  • niewiemkto@...

    10 śmieci dziennie i udostępnianie danych komukolwiek a szansa na aparat 1/100000

    17.04.2011 21:31
  • niewiemkto@...

    10 śmieci dziennie i udostępnianie danych komukolwiek a szansa na aparat 1/100000

    17.04.2011 21:24
  • Redakcja

    OD redakcji: poprawione, nasz błąd, przepraszamy :)

    14.04.2011 10:35
  • ja (gość)

    wehikuł czasu byłby odpowiednią nagrodą w tym konkursie. Skoro mamy czas do 27 MARCA.......