"Zgłoś remont" i Drugie życie mebli" oraz maraton programów Doroty Szelągowskiej w Wielkanoc HGTV Home & Garden!

Nowe odcinki programów "Zgłoś remont" i "Drugie życie mebli" oraz specjalne maratony programów Doroty Szelągowskiej: "Polowanie na kuchnie" i "Dorota was urządzi"”. To tylko część z propozycji jakie stacja przygotowała dla swoich widzów na nadchodzący świąteczny czas.

Multimedia

31 marca o godzinie 22.00 wraca na antenę jeden z ulubionych programów widzów HGTV Home & Garden – "Zgłoś remont". Architekt Krzysztof Miruć uratuje każdego, kto marzy o remoncie, ale zupełnie nie wie jak się za niego zabrać. W każdym odcinku bohaterowie dzielą się z prowadzącym swoimi pomysłami i potrzebami oraz określają jakim budżetem remontowym dysponują. Krzysztof Miruć żadnych wyzwań się nie boi i z głową pełną pomysłów od razu zabiera się do pracy.

W pierwszym odcinku nowej serii spotka się z Kasią i Filipem, którzy znają się tylko rok, ale już wiedzą, że chcą spędzić ze sobą całe życie. Młodzi planują zamieszkać razem po ślubie. Filip odziedziczył mieszkanie po babci, którą opiekował się wraz z rodzicami przez jej ostatnie 8 lat życia. Mieszkanie znajduje się w bloku zbudowanym w latach siedemdziesiątych i zdecydowanie wymaga generalnego remontu. Rozpadające się meble z poprzedniej epoki, lamperia w najbrzydszym kolorze świata, najróżniejsze zapachy w łazience i bardzo mały budżet na dwa pomieszczenia - z tym wszystkim musi zmierzyć się architekt Krzysztof Miruć. Na jakie pomysły wpadnie prowadzący? Czy przekona swoich klientów do nowych rozwiązań takich jak palenisko na środku kuchni?

Nowy program Doroty Szelągowskiej w HGTV. Jak się zgłosić? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W Wielkanoc, 1 kwietnia o godzinie 18.00 widzowie będą mogli zobaczyć premierowy odcinek drugiej serii programu "Drugie życie mebli". Sylwia Wilgatek – Wykuż i Małgosia Ziółkowska z wielką pasją nadają zupełnie nowy wygląd starym, z pozoru nikomu niepotrzebnym sprzętom. W pierwszym odcinku pracownię prowadzących odwiedzi Aneta z dwoma krzesłami, które znalazła u cioci w piwnicy. Początkowo sama próbowała przywrócić im dawną świetność, ale w końcu się poddała i poprosiła o pomoc dziewczyny. Drugim klientem będzie wytworny Pan Marek, który oddaje w ręce ekspertek HGTV Home & Garden, błyszczącą, pamiętającą czasy PRL- u szafkę. Chce, aby zrobiły z niej matowy, elegancki barek. Czy Gosia i Sylwia sprostają życzeniom wymagających klientów?

To nie koniec niespodzianek! W pierwszy i drugi dzień świąt stacja przygotowała wyjątkową niespodziankę dla wszystkich fanów Doroty Szelągowskiej i wnętrzarskich metamorfoz. W niedzielę, 1 kwietnia o godzinie 11.30 rozpocznie się kilkuodcinkowy maraton z programem "Polowanie na kuchnie", w którym prowadząca w kilka dni stwarza jedyną i niepowtarzalną przestrzeń kuchenną, dostosowaną do potrzeb jej właścicieli. Drugiego dnia świąt na widzów czeka, aż dziesięć odcinków programu "Dorota was urządzi". Projektantka wnętrz po raz kolejny udowodni, że potrafi zdziałać cuda nawet w najmniejszej przestrzeni, na którą właścicielom brakuje już pomysłów. Łazienki, kuchnie, przedpokoje, tarasy i balkony. Każda "demolka" w wykonaniu ekipy remontowej programu kończy się spektakularnym sukcesem. Remont w trzy dni za siedem tysięcy złotych? Żaden problem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×