"Zgoda". Gwiazdy na premierze filmu Macieja Sobieszczańskiego. Kto się pojawił? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami oficjalna premiera filmu Macieja Sobieszczańskiego pt. "Zgoda". Kto pojawił się na pokazie w Warszawie?

Multimedia

Warszawa. W poniedziałek (09.10) odbyła się premiera filmu "Zgoda" w reżyserii debiutanta Macieja Sobieszczańskiego. Na czerwonym dywanie pojawiły się oczywiście główne gwiazdy produkcji, m.in. Jakub Gierszał, Zofia Wichłacz czy Danuta Stenka. Jak prezentowali się na ściance?

Zobacz galerię

„Zgoda”, to opowieść o dwóch młodych mężczyznach (Jakub Gierszał – „Sala samobójców”, „Wszystko co kocham” i Julian Świeżewski – „Wołyń”) zakochanych w jednej dziewczynie. W tę wcieliła się Zofia Wichłacz, która debiutowała rolą „Biedronki” w „Mieście 44” Jana Komasy, zdobywając za swoją kreację Polską Nagrodę Filmową – Orzeł w kategorii „Odkrycie roku” oraz Złote Lwy za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą na Festiwalu Filmowym w Gdyni. W 2017 roku jej występ w „Amoku” wyróżniono w Berlinie nagrodą Shooting Star 2017, przyznawaną najzdolniejszym europejskim aktorom młodego pokolenia.

Jakub Gierszał i Zofia Wichłacz za kulisami filmu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Film Sobieszczańskiego został nagrodzony na 69. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno w sekcji First Look dla najlepszego projektu w fazie postprodukcji. Triumfował też w Konkursie Głównym 41. MFF w Montrealu, gdzie otrzymał nagrodą za najlepszą reżyserię. Ponadto nalazł się w prestiżowym gronie produkcji nominowanych do Złotych Lwów 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Kolejny film na którym zarabia się produkując.... box ofice 100 widzów

    10.12.2017 14:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×