Zgrzyty na linii Mucha-Wojewódzki?

Jak donosi "Na Żywo", Ania nadal nie może zapomnieć o Kubie, przez co ciągle stara się pokazać, jaka jest wspaniała.

Multimedia

"Ania chciała udowodnić Kubie, że jest wyjątkowa, bo wciąż nie może o nim zapomnieć"- zdradza znajoma aktorki. To dlatego stale pojawia się we wszystkich programach rozrywkowych i tak dba o swój wygląd. Nie ma wątpliwości, że robi to wszystko głównie dla siebie i swojego narzeczonego, jednak przy okazji stara się pokazać Kubie, co stracił.

Jej zabiegi jednak nie skutkują. Wojewódzki ciągle ironicznie komentuje jej poczynania. Podobno jest nią rozczarowany. Kiedyś jawiła mu się jako młoda, ambitna aktorka, teraz powoli zostaje jej tylko młodość.

Czytaj także: Zgrzyty w “You Can Dance" przez Muchę!? Mucha znowu chwali się wygraną w TzG! Nie lubi dzieci Czuje się wielką gwiazdą!? Jaka naprawdę jest Anna Mucha?

Komentarze

Skomentuj
  • bolo (gość)

    LUDZIE WEZCIE TA MUCHE Z TEJ TELEWIZJI BO SIE NIE DOBRZE ROBI. UDAJE PIEKNA I MADRA JAK BY TO PRAWDA BYLA. NIE WIEM CO ZA DEBILE GLOSOWALY NA NIA W TANCU Z GWIAZDAMI. OHYDA PATRZEC SIE NA TEGO ZAROZUMIALCA NIE DA....

    23.01.2010 16:47

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×