Zielińska chce wydać płytę, ale nie ma czasu

Okazuje się, że Kasia Zielińska przyjęła tak wielką liczbę zleceń, że nie starcza jej czasu na spełnianie swoich marzeń.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ZIELIŃSKA CHCE ŚPIEWAĆ ZIELIŃSKA KUPIŁA MIESZKANIE W TYDZIEŃ! TERAZ SPŁACA KREDYT

Zielińska już dawno deklarowała chęć nagrania płyty, ale na tym się skończyło. Nie dlatego, by aktorka zarzuciła ten pomysł.

  • Żałuję, ale w tej chwili nie mam miejsca w kalendarzu na pracę w studiu nagraniowym. Trenuję i tańczę w "Tańcu z gwiazdami", gram w "Barwach szczęścia" i prowadzę "Kocham cię, Polsko". Poza tym za chwilę będę jeździć po Polsce ze spektaklem "Lewe interesy" z Joasią Liszowską. Czeka mnie też premiera kinowa "Listów do M." i udział w promocji tego filmu - powiedziała "Faktowi".

CZYTAJ TAKŻE: ZIELIŃSKA BOI SIĘ WYSTĘPU W "TAŃCU Z GWIAZDAMI" ZIELIŃSKA STRACIŁA REKLAMĘ PRZEZ "TANIEC..."

  • Płyta miała być już na jesieni, ale wiemy, że nie zdążymy przed końcem roku. Oduczam się łapania kilku srok za ogon. Myślę więc, że dopiero w styczniu wejdę do studia - zapewniła Zielińska gazetę.

Komentarze

Skomentuj
  • Jezebel (gość)

    Płytę? Z czym? Z kolejnym pseudo artystycznym, muzycznym bełkotem, który nic nowego nie wniesie, ani też nie będzie kontynuacją niczego? Ileż takich "artystycznych" krążków" leży na półkach? Po prostu pani sobie trochę pospiewa. Służba! Brawa! Opłaceni ! Klaka!

    23.09.2011 16:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×