Zielińska nosi zegarek warty fortunę!

Przeciętny Polak wyciągający miesięcznie średnią krajową, nie jest w stanie kupić sobie tego zegarka nawet za kilka lat. Chyba, że na kredyt.

Multimedia

Bo przecież z czegoś żyć trzeba? Fakt donosi, że zegarek marki Rolex, który na swojej znanej dłoni zaprezentowała gwiazda Barw szczęścia wart jest ponad 50 tysięcy złotych! Ale, jeśli pojawić się na wiosennej prezentacji oferty TVP, to tylko, tak aby jasno błyszczeć. Wszak wokół tyle znanych twarzy…

Komentarze

Skomentuj
  • bnn (gość)

    To jest podróbka rolexa :) Azjatycka wersja modelu Daytona 16520. Należe do klubu miłośników zegarków i miałem ich kilka w rękach. Ośki totalizatorów są w osi godzin 9-3, a powinny być nad. Do tego kolor tarczek...do tego zbyt wypukły bezel...Nie ma się czym podniecać. W Tunezji na plaży chodzą po 20$. Dodam tylko, że oglądałem inne dokładniejsze zdjęcia nadgarstka tej pani. Żenua.

    23.02.2010 12:30
  • rezus82@...

    haha to męski zegarek ale kicz a co do ceny to jak na osoby znane w tvp które za program dostaja po 100tys zł to żaden wydatek ale tak to jest w życiu im więcej się ma i nie ma na co wydawać to wydaje się na takie pierdoły a dla zwykłego polaka 50tys zł to przeciez fortuna można za to wiele innych rzeczy pozytecznych kupić bądz pomóc komuś

    22.02.2010 00:20
  • 111 (gość)

    mogłaby za te pieniądze kupić buty dla dzieci, które ich nie mają... ale tego nikt by nie widział... żenada...

    21.02.2010 21:13
  • nera (gość)

    ma rację pani poniżej, mało kobiecy ten zegarek

    21.02.2010 18:34
  • ABC (gość)

    To prawdopodobnie nie jest Rolex tylko podróba, która udaje Rolexa model Daytona (chronograf). Wskazówski stopera są zatrzymane w dziwnej pozycji. Prawdopodobnie są w ogóle nieruchome, co częste w podróbach. Kolorystyka też wydaje się być inna niż w oryginalnej Daytonie. Jakość wykonania też budzi zastrzeżenia, sugerując chińskie pochodzenie tego wynalazku. Poza tym to zegarek męski i noszony jest prze tą panią na prawym ręku. Zegarek jest za luźny. Być może nie da się skrócić bransolety, co częste w podróbach.

    20.02.2010 23:31
  • marcin (gość)

    na targu widziałem za 50 zł każdego stać na takiego rolexa !

    20.02.2010 21:23
  • wiolka (gość)

    wg m nie jest bezadziejny -malo damski i trzeba byc ikretynem zeby dawac 50 tys za zegarek, rownie dobrze mozna kupic za ta cene fajny samochod.

    20.02.2010 21:03
  • diva (gość)

    czas jest drogi :)

    20.02.2010 18:44
  • smieszna oszustka (gość)

    to jest podrobka,zrobiona prawie idealnie i nie tania.Widzialam jak sie lensowala na prezentacji tvp.Rolexa kupila w sklepie u mojego ojca za 660zl,wiec jak mowie super wykonany falsifikat.

    20.02.2010 18:31
  • ANIA (gość)

    poza tym wygląda jak męski

    20.02.2010 18:18
  • ANIA (gość)

    poza tym wygląda jak męski

    20.02.2010 18:17
  • jk (gość)

    fajny mysle ze malo jak na taki zegarek

    20.02.2010 17:37
  • Marek (gość)

    A co to za badziewie ? Za dużo mniejszą kasę można kupić bardziej atrakcyjny zegareczek a nie taką wiochę.

    20.02.2010 14:22
  • maria (gość)

    co to znaczy"na swej znanej dłoni"- ludzie !opamiętajcie się ! co wy to piszecie,że zegarek znanej marki to rozumiem,ale czyjaś łapa- przecież większość ludzi nawet nie wie kim jest "Kasia"-jak znam życie to ma dobrze po 30-tce i dlatego nie mówi się o niej Katarzyna tylko Kasia-paranoja:))

    20.02.2010 14:00
  • ciekawski (gość)

    a kim Ona jest ?

    20.02.2010 12:19
  • Piotr (gość)

    Tak głupiej Kobiety dawniej nie oglądałem, wystąpiła w TV jako komentatorka Igrzysk Zimowych. żenada i wstyd. Oby takich było najmniej. Kompletne zero.

    20.02.2010 10:31