"Zimna wojna". Borys Szyc zagra w nowym filmie laureata Oscara, Pawła Pawlikowskiego! [WIDEO]

Borys Szyc nie może w ostatnim czasie narzekać na brak zawodowych propozycji. Dopiero co mogliśmy oglądać go w drugim sezonie serialu "Pakt", a teraz aktor powraca do kina za sprawą "Sztuki kochania. Historii Michaliny Wisłockiej" Marii Sadowskiej, komedii "PolandJa" oraz nowego filmu Agnieszki Holland pt. "Pokot". Ale w drodze jest jeszcze jeden projekt, który Szyc zrealizuje wraz z laureatem Oscara, Pawłem Pawlikowskim!

Multimedia

Borys Szyc zagra w nowym filmie Pawła Pawlikowskiego pt. "Zimna wojna". Szczegóły dotyczące tego obrazu jeszcze nie są znane, oprócz tego, że akcja filmu będzie rozgrywać się w Polsce w latach 50. i 60. XX wieku, a historia skupi się na bohaterach, którzy nie mogą bez siebie żyć i jednocześnie nie mogą być razem. Brzmi intrygująco.

Jak zdradził w rozmowie z serwisem TELEMAGAZYN.PL Borys Szyc, w filmie zagrają także Tomasz Kot, Agata Kulesza oraz Joanna Kulig.

Producenci filmu "Zimna wojna" obecnie szukają statystów; castingi do tej pory odbyły się we Wrocławiu, Legnicy oraz Jeleniej Górze.

"Ida". Doceniony na całym świecie oscarowy film Pawła PawlikowskiegoZobacz więcej

Za produkcję filmu "Zimna wojna" odpowiada firma Opus Film, która wyprodukowała także za produkcję oscarowej "Idy" Pawła Pawlikowskiego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×