"Zimna wojna". Paweł Pawlikowski kręci nowy film. Zobacz zdjęcia z planu produkcji! [ZDJĘCIA]

W Łodzi trwają zdjęcia do filmu Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna". Zobaczcie, co dzieje się na planie najnowszej produkcji reżysera "Idy".

Multimedia

Łódź, a dokładnie okolice ul. Traugutta i Hotelu Grand to sceneria Paryża w nowym filmie reżysera "Idy" Pawła Pawlikowskiego. "Zimna wojna" bo taki tytuł nosi jego najnowsza produkcja to opowieść o smutnej miłości w czasach PRL.

Historia skupia się na bohaterach, którzy nie mogą bez siebie żyć i jednocześnie nie mogą być razem. Zula grana przez Joannę Kulig jest młodą tancerką, z kolei Wiktor grany przez Tomasz Kot jest pianistą z zespołu ludowego Mazurek. Parę połączy najpierw fascynacja, potem miłość, która ostatecznie zostanie przerwana przez prozę życia. W "Zimnej wojnie" oprócz Joanny Kulig i Tomasza Kota wystąpią: Agata Kulesza i Borys Szyc.

Borys Szyc zagra w nowym filmie laureata Oscara! [WIDEO]Zobacz więcej

W nowym filmie Pawła Pawlikowskiego ważną rolę odegra również polska muzyka ludowa. Zespół "Mazurek" wzorowany jest na zespole pieśni i tańca "Mazowsze". Za produkcję filmu "Zimna wojna" odpowiada firma Opus Film, która wyprodukowała także za produkcję oscarowej "Idy" Pawła Pawlikowskiego.

W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu filmu "Zimnej wojny".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kasr25 (gość)

    szkoda ze film będzie czarno-biały, bo po co do tego kolorowe Mazowsze? czasy były szare i ponure, to prawda, ale ludzie ubarwiali życie jak mogli...

    07.08.2017 09:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×