"Zimna wojna". Premiera filmu Pawła Pawlikowskiego. Gwiazdy zachwycają na czerwonym dywanie! Kto się pojawił? [RELACJA Z PREMIERY+DUŻO ZDJĘĆ]

28 maja w Warszawie odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Pawła Pawlikowskiego pt. "Zimna wojna". Jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych tego roku swoją obecnością uświetniło wiele gwiazd. Zobaczcie, kto pojawił się na premierze!

Multimedia

Najbardziej rozchwytywani przez dziennikarzy byli oczywiście aktorzy: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Agata Kulesza oraz Borys Szyc. Obsada przez ponad dwie godziny była przepytywana przez media, ale nie ma czemu się dziwić. "Zimna wojna" to jeden z najbardziej oczekiwanych polskich filmów tego roku, a nagroda w Cannes dla Pawła Pawlikowskiego tylko zaostrzyła apetyt na film.

Od "Idola" do Cannes. Jak zmieniła się Joanna Kulig - gwiazda najnowszego filmu Pawła Pawlikowskiego?Zobacz więcej

Gwiazdą wieczoru był także Paweł Pawlikowski. Reżyserowi towarzyszyła małżonka oraz współproducentka filmu, Małgorzata Bela. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie!

"Zimna wojna" opowiada historię trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. Wydarzenia pokazane w „Zimnej wojnie” rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

"ZIMNA WOJNA" W KINACH OD 8 CZERWCA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×