"Zimna Wojna". Tomasz Kot w sesji dla amerykańskiego "Vogue'a"! Aktor najlepszą wizytówką polskiej kultury za granicą!

Szaleństwo związane z filmem "Zimna Wojna" już nieco przycichło, ale o gwiazdach produkcji Pawła Pawlikowskiego wciąż jest głośno. Do sieci trafiły ostatnio zdjęcia Tomasza Kota z sesji dla amerykańskiego "Vogue'a"! Aktor udowadnia, że obok Joanny Kulig jest najlepszą wizytówką polskiej kultury za granicą.

Multimedia

Tomasz Kot w sesji dla amerykańskiego "Vogue'a"!

Amerykański magazyn "Vogue" upomniał się o polskiego aktora! Zaraz po sukcesie "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego to Joanna Kulig była rozchwytywana przez zachodnie media. O polskiej aktorce pisały najważniejsze portale i słynne magazyny. Teraz karta jednak się odwróciła i jej ekranowy partner - Tomasz Kot jest na ustach wszystkich. Najpierw sporo mówiło się o tym, że Tomasz Kot miał być głównym przeciwnikiem Jamesa Bonda w najnowszym filmie o przygodach Agenta 007. Aktor został jednak zablokowany przez Daniela Craiga.

Rozpoczęły się zdjęcia do serialu Netflixa z Joanną Kulig w roli głównej!Zobacz więcej

O polskim aktorze znowu jest jednak głośno, a to wszystko za sprawą jego najnowszej sesji dla "Vogue'a". Zdjęciami Tomasza Kota dla amerykańskiej biblii mody pochwalił się jej autor - Peter Lindbergh.

Sesja z Lindbergiem -Plan jak to plan - zagrożenia tylko inne! - podpisał jedno ze zdjęć z planu Tomasz Kot.

W galerii możecie zobaczyć, jak Tomasz Kot prezentuje się w obiektywie słynnego fotografa. Naszym zdaniem udowadnia, że obok Joanny Kulig jest najlepszą wizytówką polskiej kultury za granicą.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dags (gość)

    Chyba wystąpił w tej sesji jako model.. uwaga skupiona jest na modelce, on niestety jest tylko dodatkiem..

    16.06.2019 13:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×