"Ziuk. Młody Piłsudski". Joanna Kuberska dołączyła do obsady serialu! W kogo wcieli się gwiazda "M jak miłość"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Ziuk. Młody Piłsudski" to serial na który mocno stawia Telewizja Polska. Właśnie trwają prace na planie 1. sezonu produkcji, a obsada powiększa się z dnia na dzień. Teraz grono aktorów, których będzie można oglądać w "Ziuku" zasiliła Joanna Kuberska. W kogo wcieli się gwiazda "M jak miłość"?

Multimedia

JOANNA KUBERSKA W SERIALU "ZIUK. MŁODY PIŁSUDSKI" - KOGO ZAGRA?

"Ziuk. Młody Piłsudski" na antenie TVP1 pojawi się w 2019 roku. Na razie stacja wyemitowała odcinek pilotowy, który został dobrze odebrany przez widzów, ale już dużo mniej życzliwie przez krytyków, którzy zarzucali produkcji TVP zbyt duży chaos. Czy uda się to wyeliminować w finalnej wersji serialu? Prace nad "Ziukiem. Młodym Piłsudskim" trwają, a skład produkcji stale się powiększa.

Teraz do grona aktorów, którzy pojawią się w serialu "Ziuk. Młody Piłsudski" dołączyła Joanna Kuberska. Młoda aktorka, będącą gwiazdą "M jak miłość", wcieli się w Marię, pierwszą żonę Józefa Piłsudskiego. Aktorka o swojej roli tak pisze w mediach społecznościowych (pisownia oryginalna):

Kochani! Przedstawiam Wam Marię, de domo Koplewską, primo voto Juszkiewicz, secundo voto Piłsudską. Pierwszą żonę Marszałka Józefa Piłsudskiego. W poniedziałek rozpoczęłam zdjęcia do nowego serialu kostiumowego, który bym moim marzeniem, od dawna. Piękne czasy, wspaniała postać , silna i odważna kobieta, zapisana na kartach historii! A przy okazja totalna metamorfoza mojej osoby! ❤️ I love my job! 🎬📽🎞 w roli mojego męża Grzegorz Otrębski

"Ziuk. Młody Piłsudski". Nuda i morze kiczu na setną rocznicę odzyskania niepodległości. Co jest nie tak z nowym serialem TVP?Zobacz więcej

Za reżyserię serialu "Ziuk. Młody Piłsudski" odpowiada Jarosław Marszewski. W główną rolę wciela się Grzegorz Otrębski. Ponadto w obsadzie znaleźli się m.in. Sebastian Cybulski, Philipp Mogilnitskiy, Marek Kalita oraz Ewa Wencel.

"ZIUK. MŁODY PIŁSUDSKI" - O SERIALU

Udany zamach na cara Aleksandra II (Jan Englert) zmienia życie mieszkańców byłego Królestwa Polskiego, w tym Ziuka – Józefa Piłsudskiego (Grzegorz Otrębski). W pierwszym odcinku serii poznajemy głównego bohatera jako gimnazjalistę (młody Piłsudski – Jakub Dyniewicz), młodzieńca inteligentnego, pomysłowego, przekornego, nie poddającego się pokornie carskiej władzy. Śledzimy bliską relację Ziuka z ciotką Stefką (Ewa Wencel), pełniącą rolę duchowego opiekuna młodego Piłsudskiego. Widzimy umacniający się wpływ opiekuńczej ciotki na postawę życiową i patriotyczną chłopca.

"ZIUK. MŁODY PIŁSUDSKI" NA ANTENIE TVP1 W 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×