"Złamała im serca"

Mówi Krupa o zachowaniu Górniak.

Multimedia

W rozmowie z "Angorą", Dariusz wyznał, że Edyta bardzo skrzywdziła jego rodzinę.

 • Musi upłynąć sporo czasu i towarzyszących mu przemyśleń mojej żony, żebyśmy mogli normalnie rozmawiać. Moja rodzina mieszkająca opodal, bardzo ją kochała. Byli gotowi wszystko dla niej zrobić. A ona źle ich potraktowała, złamała im serca. Edyta zawsze robiła, to co chciała. W efekcie była wobec mnie nieuczciwa - powiedział.

Czy w takim razie od czasu rozstania byli kochankowie nie rozmawiają normalnie? Czyżby to była tylko poza na potrzeby mediów? A może chęć zapewnienia dziecku poczucia bezpieczeństwa?

Czytaj także: Darek Krupa i Natalia Lesz razem!? Górniak święta spędzi z byłym mężem! Górniak podpisała papiery rozwodowe!

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  Wybaczcie ale nie ma dymu bez ognia. Tak naprawdę to nie wiemy dlaczego doszło do rozwodu. Życie mnie nauczyło, że musiało być źle już wcześniej. Widocznie nie było tak cukierkowo jak mówiono o tym. Już dzisiaj wiem, że bez przyczyny kobieta nie odchodzi od męża. Kiedyś źle oceniłam koleżankę, która odeszła od męża - dzisiaj wiem, że miała ważny powód. Wtedy myślałam, że odeszła dlatego, że poznała innego faceta dziś wiem, że to nie był najważniejszy czynnik rozpadu ich małżeństwa. Źle się działo zanim Ona poznała tego Drugiego i dzisiaj już wiem, że musiała od ładnych paru lat dusić się w tym związku. Spotykać się z Jego rodziną wybaczcie, ale to troszeczkę masochistyczne podejście do sprawy. Spotykać się na własne życzenie z ludźmi, którzy być może mają nam za złe, że rozstaliśmy się z osobą dla nich bliską. Pozwólmy jej być kobietą taką samą jak my jesteśmy i nie osądzajmy tylko dlatego, że nie znamy przyczyn. Zazwyczaj są one zbyt osobiste by o nich mówić.

  31.05.2010 18:48
 • ... (gość)

  Facet nie może się pogodzić z rozstaniem, z takich bądź innych powodów. Moim zdaniem wina leży gdzieś pośrodku. Edyta nie jest Aniołem, ale i On nie jest ideałem. Widocznie coś było nie tak między nimi z niczego się to nie wzięło. To kobieta wolna, która musi mieć zapewnioną czułą opiekę, ale nie nadopiekuńczość. To Gwiazda, która potrzebuje wsparcia,a nie ograniczenia jej wolności. Jak wszystkie Wielkie Gwiazdy ma humory i wymagania trudno żyć z takimi osobami. Facet nie dał rady, a Ona nie potrafi się zmienić aby być tym kim On chce aby była. Zawsze znajdzie się ktoś, kto przez pewien czas będzie dla niej oparciem. Ale bardzo trudno jej będzie znaleźć kogoś na stałe jest zbyt kapryśna, ale i kobieta ma talent. Trudno wyobrazić sobie zniknięcie takiego talentu z polskiej sceny.

  30.05.2010 11:35
 • przemek (gość)

  takie babsko to w*****ć na śmieci bo tylko tam się nadaje!! myśli że jest gwiazdeczką i może sobie ot tak rozwalić rodzinę i zburzyć szczęście dziecka bo ona ma chęć na jakiegoś tam "alfonsa"?? tą babę nieźle pogięło!! ta sława uderzyła jej do głowy i teraz odpiernicza manianę!!! a ten jej nowy gach to normalnie śmiech na sali!!

  29.05.2010 23:52
 • basia (gość)

  nie byli tylko kochankami,byli małżeństwem -brali przecież rozwód i to w "kulturalny"sposób -ona jest porąbana

  28.05.2010 21:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×