"Złomowisko PL". Hitowy program Discovery Channel powrócił na antenę! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Poprzedni sezon „Złomowiska PL” był najchętniej oglądanym programem w historii Discovery Channel w Polsce. Kolejna, ósma już seria, również nie zawiedzie swoich fanów. Najpopularniejsi złomiarze w Polsce – Marek i Edek, Stalowy i jego Orły oraz ekipy Holdmaru, Olmetu i Złomuj wyburzą wielkie obiekty, zdemontują 37-metrową wieżę masztu telekomunikacyjnego, zezłomują wóz strażacki, a nawet sprzęt z tajemniczego laboratorium.

Multimedia

"Złomowisko PL" w środy o godzinie 21:00 tylko na Discovery Channel! - sprawdź program tv

Nowy sezon „Złomowiska PL” dostarczy widzom wielu emocji. Już na początku przed dużym wyzwaniem stanie Stalowy i jego ekipa – mają wyburzyć dom. Nie jest to jednak zwykły budynek. To tutaj w mieszkaniu o powierzchni zaledwie 18 metrów Marek spędził 24 lata życia i wychował dwóch synów. Krzykacz towarzyszący Stalowemu podczas tego zlecenia nie będzie krył wzruszenia. Zadanie rozbiórki utrudni nie tylko strefa gęstej zabudowy, w której znajduje się kamienica, ale też znaleziona w nim bomba. Sprawdzimy jak Orły Stalowego poradzą sobie z tym nieoczekiwanym znaleziskiem i czy w tej sytuacji dostaną pozwolenie na dokończenie zlecenia?

Zajrzymy również na Śląsk, gdzie szef ekipy Złomuj.pl, Rafał, wybierze się w podróż po starą Nysę do renowacji, a Sonia podejmie się samodzielnego odbioru wielkiego silosa. Nie zabraknie także walki z zepsutym sprzętem, co narazi złomowisko na duże straty finansowe.

Asia popełnia błąd lekarski! Sylwia podmieniła leki?Zobacz więcej

Z kolei Marek, Edek i Janusz odwiedzą między innymi… przedszkole. Dla Krzykacza będzie to świetna okazja by przypomnieć synowi bajki z dzieciństwa. W wykonaniu tej trójki zobaczymy też demontaż starej wanny czy walkę z ogromnymi kotłami ciepłowniczymi w piwnicy. Panowie zmierzą się również ze zleceniem zdemontowania i wyniesienia niedziałającego sprzętu z laboratorium.

Niewątpliwie jednym z bardziej widowiskowych zadań będzie zdemontowanie wysokiej na 37 metrów wieży telekomunikacyjnej. Kolejny raz Sławek - szef ekipy Holdmaru - udowodni, że żadnej pracy się nie boi i osobiście spróbuje wejść na wieżę. W nowej serii nie zabraknie również specjalistów od zadań specjalnych – Olmetu. Jak poradzą sobie z demontażem ogromnej, stutonowej suwnicy górniczej w opustoszałej kopalni oraz starej śrutownicy w fabryce produkującej cysterny kolejowe?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zibi (gość)

    Fajny serial,tylko za głośna muzyka.Nieraz nic nie słychać co m9wią.

    27.02.2019 21:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×